Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” okłamała widzów na wizji DDTVN
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 24.05.2021 19:09

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” okłamała widzów na wizji DDTVN

DDTVN wpadka
screen ddtvn

Uczestniczka najnowszej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” była gościem w DDTVN. Niestety podczas jej wywiadu miała miejsce potworna wpadka.

W programie DDTVN można zobaczyć najróżniejszych gości. Od specjalistów w danych dziedzinach, przez gwiazdy, a kończąc na uczestnikach popularnych show telewizyjnych.

Tym razem na kanapie w studiu zasiadła Iza, która wzięła udział w piątej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co ciekawe towarzyszyła jej mama, a nie partner wybrany przez specjalistów odpowiedzialnych za dobieranie par w show. Dodatkowo to właśnie brak Kamila był powodem wpadki, jaką zaliczyła Iza.

Iza wzięła udział w wywiadzie dla DDTVN bez Kamila

Choć program „Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza spore kontrowersje, to wciąż nie brakuje osób, które chcą brać w nim udział. Wśród nich znalazła się właśnie Iza oraz Kamil, którzy zostali dobrani w parę poprzez specjalistów z programu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, to właśnie oni jako jedyna para z piątej edycji programu mieli mieć szansę zbudować trwały związek po zakończeniu programu.

Podczas wywiadu w DDTVN Iza mówiła o tym, jak wymagający jest udział w programie takim jak „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Głos zabrała również jej mama. Jednak rozmowa zrobiła się nieco niezręczna, kiedy prowadzący zapytali Izę, dlaczego nie przyjechała z mężem.

Kamil został w domu. Niestety, nie mógł przyjechać z nami tutaj. Później w ostatniej chwili dostał wolne w pracy, ale już było za późno – odpowiedziała Iza.

Problem w tym, że widzowie śledzący parę w mediach społecznościowych doskonale wiedzieli, że to nieprawda, ponieważ Kamil przyjechał do Warszawy razem z Izą.

Kiedy wszystko wyszło na jaw, Iza zaczęła się tłumaczyć ze swojego kłamstwa, jednak nie wyszło jej to najlepiej. W swoich wyjaśnieniach stwierdziła, że skłamała, ponieważ nie spodziewała się takiego pytana. Jednak według niektórych internautów, jej odpowiedź stanowić może dowód, że parze niestety nie uda się zbudować trwałej relacji.

Na wizji zostałam zaskoczona tym pytaniem, nie spodziewałam się w ogóle tego pytania, ja się po prostu zestresowałam i popełniłam gafę. Weźcie pod uwagę, że to duży stres. Chciałabym to tutaj sprostować, proszę nie mieć mi tego za złe, że ja tutaj jakieś kłamstwo zrobiłam. Dla mnie, dla nas, jest to nowa sytuacja i proszę o trochę wyrozumiałości – wyjaśniła Iza.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl