Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Gosia Andrzejewicz marzyła o tym od 15 lat. Właśnie przekazała radosne wieści. Tak mogła spędzić Sylwestra
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.12.2023 18:33

Tylko u nas: Gosia Andrzejewicz marzyła o tym od 15 lat. Właśnie przekazała radosne wieści. Tak mogła spędzić Sylwestra

Gosia Andrzejewicz
Gosia Andrzejewicz zdradziła, jak zamierza spędzić Sylwestra. Fot. AKPA, screen z programu "Roztańczona Polska"

Święta minęły niepostrzeżenie, a tuż po nich Polacy zaczęli odliczać dni do szampańskiej zabawy, która odbędzie się w Sylwestra. Tego dnia miliony widzów zasiądą przed telewizorami, by śledzić relacje na żywo z koncertów. Gosia Andrzejewicz w wywiadzie z redakcją Lelum zdradziła, jakie plany ma na ten szczególny, ostatni dzień roku. Okazuje się, że gwiazda będzie miała możliwość spełnić wyczekiwane przez 15 lat marzenie!

Gosia Andrzejewicz pracowicie spędziła okres przed świętami

Gosia Andrzejewicz jest jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Artystka, która podbiła serca fanów utworem “Pozwól żyć”, będzie w 2024 roku świętować 20-lecie działalności na scenie. Mimo upływu czasu wokalistka wciąż cieszy się ogromną popularnością, więc nic dziwnego, że przed świętami miała pełne ręce roboty. Grudzień upłynął Gosi Andrzejewicz pod znakiem świątecznych koncertów. Artystka wystąpiła m.in. w na Targach w Poznaniu, Dęblinie czy Nowym Opolu. Czy mimo napiętego grafiku znalazła chwilę, by spędzić czas z bliskimi? 

Święta upłynęły mi spokojnie, w gronie mojej ukochanej rodziny. Czasu na ich przygotowanie nie miałam wiele, ponieważ koncertowałam z kolędami, ale ostatecznie wszystko się udało! – opowiedziała artystka w wywiadzie z Lelum.

W związku z nadchodzącym Sylwestrem, który od lat jest utożsamiany z hucznymi imprezami muzycznymi na terenie całego kraju, fani zastanawiają się, czy będą mieli okazję, by zobaczyć idolkę na scenie. W rozmowie z naszą redakcją Gosia Andrzejewicz zdradziła, jakie plany ma na 31 grudnia. Okazuje się, że będzie mogła spełnić piękne marzenie, które łączy się z jej noworocznymi postanowieniami.

Gosia Andrzejewicz wyjawiła, co Gabriel Seweryn zrobił dla niej przed śmiercią. Teraz aż trudno jej funkcjonować Tylko u nas: Gosia Andrzejewicz skomentowała występ Krzysztofa Ibisza w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Jak Gosia Andrzejewicz spędzi Sylwestra?

Sylwester to dla osób na całym świecie wyjątkowy dzień, który kojarzy się przede wszystkim z zabawą i hucznym świętowaniem. Aby zapewnić fanom rozrywkę, 31 grudnia gwiazdy ciężko pracują, występując na niezapomnianych koncertach. W Polsce największym powodzeniem cieszy się impreza TVP “Sylwester Marzeń”, który tradycyjnie odbywa się w Zakopanem, lub Sylwestrowa Moc Przebojów, organizowany przez Polsat. Czy Gosia Andrzejewicz wystąpi na którymś z tych wydarzeń? Artystka w rozmowie z nami zdradziła, że w tym roku ma zupełnie inne plany! Okazuje się, że zamierza spędzić ten dzień w gronie najbliższych, a tym samym spełni swoje wielkie marzenie:

Od 15 lat marzyłam, aby Sylwestra spędzić z rodziną, ponieważ zazwyczaj koncertowałam. W tym roku mój management prowadził rozmowy z telewizjami, ale ostatecznie zdecydowałam, że chcę spędzić tego sylwestra w domu, z bliskim, nie na scenie, chociaż koncertowy sylwester w górach brzmiał kusząco! – zdradziła nam Gosia Andrzejewicz.

Wszystkie osoby, które marzą, by zobaczyć swoją idolkę na żywo na scenie, będą miały ku temu okazje w Nowym Roku — ten czas będzie dla artystki niesamowicie pracowity. Czy wiąże z nim jakieś szczególne plany i postanowienia?

ZOBACZ TEŻ: Na widok koszyczka Gosi Andrzejewicz niejeden uciekłby z krzykiem. “Mina księdza bezcenna”

Gosia Andrzejewicz zdradziła nam swoje postanowienia noworoczne

Nadchodzący Nowy Rok jest doskonałą okazją do autorefleksji. Wiele osób decyduje się na ustanowienie noworocznych celów i postanowień. Nie omija to również gwiazd, które podobnie jak każdy z nas, chcą nieustannie się udoskonalać. W rozmowie z redakcją Lelum Gosia Andrzejewicz przyznała, że w 2024 roku zamierza poświęcić się przede wszystkim najbliższym, w tym swojemu 8-letniemu synkowi, Mateuszowi.

Chciałbym więcej czasu poświęcać moim bliskim, oczywiście nie chcę rezygnować z koncentrowania, bo bardzo to kocham, ale mam syna — muszę o nim pamiętać! – podkreśliła artystka.

Gwiazda dodała, że na nadchodzący rok będzie dla jej kariery bardzo intensywny i rozwojowy. Czeka na nią mnóstwo nowych projektów, których fani, jak i ona sama, już nie mogą się doczekać!

Chciałbym jednak, aby 2024 przyniósł wspaniałe projekty telewizyjnie, jestem otwarta na nowe doświadczenia, w tym na programy TV. Z pewnością 2024, to będzie rok dużych wyzwań i zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Przygotowuję dla moich fanów nowe piosenki i teledyski! Nie mogę się doczekać, aż je zobaczycie! – zapowiedziała.

Tagi: sylwester
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"