Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Anna Popek znalazła nietypowy sposób na urlop. Trudno o lepszą regenerację. "Uwielbiam to"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.07.2023 21:52

Tylko u nas: Anna Popek znalazła nietypowy sposób na urlop. Trudno o lepszą regenerację. "Uwielbiam to"

Anna Popek znalazła nietypowy sposób na urlop, fot. KAPIF; Instagram/@annapopek_official
Anna Popek znalazła nietypowy sposób na urlop, fot. KAPIF; Instagram/@annapopek_official

Wszyscy fani programu “Pytanie na śniadanie” z pewnością zauważyli, że od pewnego momentu Anna Popek przestała pokazywać się na planie kultowego show. Nieobecność dziennikarki spowodowana jest oczywiście wakacyjnym urlopem. Tylko nam zdradziła, gdzie w tym roku postanowiła odpocząć i kiedy wraca na antenę TVP.

Anna Popek zniknęła z "Pytania na śniadanie"

Czas wakacyjnych wyjazdów rozpoczął się już na dobre. Wielu z nas wybiera się w tym roku na urlop za granicę lub zwiedza najpiękniejsze zakątki Polski. Ci, którzy zostali w domu i włączyli “Pytanie na śniadanie” mogli się zastanawiać, gdzie zniknęła jedna z prowadzących. Anna Popek już od dawna nie pojawiła się na planie show Telewizji Polskiej.

Prezenterka, która jeszcze nie tak dawno na stałe dołączyła do obsady, bynajmniej nie żegna się z programem. Po kilku miesiącach pracy na planie po prostu udała się na zasłużone wakacje. W tym roku urlop spędziła w Polsce. W rozmowie z naszą redaktorką ujawniła, jak spędziła wolne tygodnie. Nie był to typowy letni relaks na plaży!

Michał wysłał SMS-a do żony i wsiadł do auta Perettiego. Jego treść ujawniają zrozpaczeni rodzice chłopaka

Anna Popek postawiła w tym roku na nietypowe wakacje

Podczas rozmowy prezenterka zdradziła nam, że tak naprawdę powoli kończą się chwile jej wakacyjnego odpoczynku, a ona szykuje się na powrót do pracy. W tym roku Anna Popek wybrała polskie morze, więc początek lipca spędziła w Kołobrzegu. Pokarm “dla duszy” zapewniły jej atrakcje związane z kulturą. 

Wakacyjne wyjazdy w tym roku niestety już za mną. Byłam w Kołobrzegu, gdzie kilka dni spędziłam na plaży, a wieczorami brałam udział w Festiwalu Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki”.  

To jednak nie koniec letnich wyjazdów gwiazdy “Pytania na śniadanie”. Anna Popek wybrała się również na Kaszuby, gdzie postanowiła spędzić czas w bardzo nietypowy, jak na urlop, sposób. Nie miało to nic wspólnego z wakacyjnych leniuchowaniem i “plażingiem”.

Odwiedziłam też Kaszuby, gdzie przez kilka dni zdrowo się prowadziłam na poście dr Dąbrowskiej. Poranna kąpiel w jeziorze, marsze po lesie, dieta warzywno-owocowa, kajaki i sauna wieczorem- tak wyglądał mój dzień. Uwielbiam to - regeneracja, zdrowie, natura.

Kiedy Anna Popek powróci na plan "Pytania na śniadanie"?

Niestety, czas rajskich wakacji dobiegł końca, a prezenterka szykuje się na powrót do obowiązków zawodowych. Jest to dobra informacja dla wszystkich jej sympatyków, którzy już w drugiej połowie lipca będą mogli ponownie powitać ją na planie “Pytania na śniadanie”. Jednocześnie dziennikarka zdradziła, dlaczego w okresie wakacyjnym każda z par ma tak wiele dyżurów pod rząd. Okazało się, że właśnie dzięki temu wszyscy mogą wyjechać na urlop.

W “Pytaniu” będę w drugiej połowie lipca. Teraz w wakacje staramy się dzielić dyżury w ten sposób, że poszczególne pary mają kilka dni z rzędu, co pozwala pozostałym wyjechać i odpocząć. 

To jednak wcale nie koniec letnich wyjazdów gwiazdy TVP. Anna Popek nie ukrywa, że już teraz zaciera ręce na swój sierpniowy wyjazd do Zamościa, gdzie odbędzie się jedno z wydarzeń Telewizji Polskiej.

W sierpniu wybieram się na Festiwal Filmów Historycznych do Zamościa - bardzo lubię tę imprezę, organizowana przez TVP Historia, Centrum Kultury Stylowy i Miasto Zamość. Lubię tez Roztocze i zawsze przy okazji pobytu w Zamościu zwiedzam tę część Polski. I oczywiście namiętnie słucham Grechuty, bowiem mój ulubiony piosenkarza urodził się właśnie w Zamościu.

Zobacz zdjęcia:

Anna Popek 1.jpg
Anna Popek opowiedziała nam o swoim wakacyjnym wyjeździe, fot. KAPIF
Anna Popek 2.jpg
Anna Popek opowiedziała nam o swoim wakacyjnym wyjeździe, fot. KAPIF
Anna Popek 3.jpg
Anna Popek opowiedziała nam o swoim wakacyjnym wyjeździe, fot. KAPIF
Anna Popek 4.jpg
Anna Popek opowiedziała nam o swoim wakacyjnym wyjeździe, fot. KAPIF
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania