Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Byli kuzynami. Razem wsiedli do samochodu Patryka Perettiego. Rozpaczliwe, co ujawniono na ich temat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.07.2023 08:12

Byli kuzynami. Razem wsiedli do samochodu Patryka Perettiego. Rozpaczliwe, co ujawniono na ich temat

Zginęli w Patrykiem Peretti w aucie, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Twitter/krakow.pl
Zginęli w Patrykiem Peretti w aucie, fot. Instagram/@sylwia_peretti; Twitter/krakow.pl

Wciąż nie milkną głosy wokół tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w miniony weekend w centrum Krakowa. Wśród ofiar, które znajdowały się w rozpędzonym aucie Patryka Perettiego byli między innymi kuzyni Michał i Aleksander. Teraz chłopaków czeka wspólne pożegnanie.

Tragiczny wypadek syna Sylwii Peretti - Patryka

Zdarzenia ostatnich dni na długo pozostaną w pamięci wszystkich internautów. W nocy z piątku na sobotę podczas jazdy ulicami Krakowa zginął syn gwiazdy programu “Królowe życia” - Patryk Peretti. Pociecha Sylwii Peretti prowadziła rozpędzony samochód, którego prędkość miała sięgać 140 km/h.

W pewnym momencie 24-latek stracił panowanie nad kierownicą swojego Renault, uderzył w słup i sygnalizację świetlną na Moście Dębnickim i zaczął dachować na Bulwarze Czerwieńskim. Niestety, nikt z obecnych w samochodzie czterech mężczyzn nie przeżył.

Michał wysłał SMS-a do żony i wsiadł do auta Perettiego. Jego treść ujawniają zrozpaczeni rodzice chłopaka

Wiemy, kto znajdował się w samochodzie Patryka Perettiego

Przez długi czas nie było wiadomo, kto tego dnia podróżował wraz z synem Sylwii Peretti. Sama Królowa Życia początkowo zaprzeczała, żeby to właśnie jej syn był kierowcą rozpędzonego Renault, ponieważ “miał duże doświadczenie za kierownicą”. Później jednak głos zabrały lokalne służby, które zaprzeczyły słowom menadżera gwiazdy i potwierdziły, że to 24-latek prowadził samochód.

Teraz wyszło na jaw, kto znajdował się tego dnia w aucie Patryka Perettiego. Chłopak wybrał się w szaloną przejażdżkę z trzema kolegami: 20-letnim Marcinem, 23-letnim Aleksandrem oraz 24-letnim Michałem.

Aleksander i Michał byli kuzynami. Ostatni z wymienionych panów kilka miesięcy temu stanął na ślubnym kobiercu ze swoją ukochaną, a kilka chwil przed rozpoczęciem jazdy Renault napisał do niej wiadomość SMS. Młodszy z kuzynów od 7 lat żył bez rodziców, których zabrała ciężka choroba nowotworowa. 

Kiedy odbędzie się pogrzeb kolegów Patryka Perettiego?

Prokuratura wciąż bada okoliczności, w jakich mogło dojść do tragicznego wypadku w centrum Krakowa. Obecnie trwa dochodzenie, którego wyniki wykażą, czy w organizmach ofiar szalonej przejażdżki znajdował się alkohol lub inne substancje.

Tymczasem wiadomo, kiedy dokładnie odbędą się uroczystości pogrzebowe kolegów Patryka Perettiego, którzy zginęli wraz z nim w nocy z 14 na 15 lipca. Kuzyni Aleksander i Michał zostaną pochowani wspólnie, a ich ostatnie pożegnanie będzie mieć miejsce w środę 19 lipca. Msza żałobna odbędzie się o godzinie 11 w kościele oo. Reformatorów w Wieliczce. Po niej ciała chłopaków zostaną pochowane na lokalnym cmentarzu.

Zobacz nagrania:

Źródło: se.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?