Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tragedia w „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz miał wypadek, doniesienia zmroziły fanów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.12.2021 19:36

Tragedia w „Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz miał wypadek, doniesienia zmroziły fanów

Andrzej z Plutycz
Kadr z programu „Rolnicy. Podlasie”, Fokus TV

Andrzej z Plutycz miał poważny wypadek. Gwiazdor programu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie” został zaatakowany przez własną krowę i trafił do szpitala. Co dokładnie się wydarzyło?

Portal Pomponik donosi, że 39-letni syn Gienka z Plutycz został zaatakowany przez krowę. Do dramatycznego wypadku doszło w oborze. Zwierzę miało przygnieść rolnika do ściany.

„Rolnicy. Podlasie”: Andrzej z Plutycz zaatakowany przez krowę

Krowy w gospodarstwie Gienka Onopiuka w Plutyczach przebywają w kontrowersyjnych warunkach. Zwierzęta trzymane są w starych, zaniedbanych oborach. Jedno ze zwierząt zaatakowało Andrzeja i przygwoździło go rogami do ściany.

39-latek trafił do szpitala, gdzie wykonano prześwietlenie ręki. O konsekwencjach wypadku mówi znajomy Andrzeja Onopiuka, Adam Kraśko:

Efekt jest taki, że rękę ma złamaną, bo z krowimi rogami nie ma żartów. Takie zwierzę może poważnie poturbować człowieka – opowiada mężczyzna.

Andrzejowi założono gips, więc tymczasowo większość obowiązków w gospodarstwie spadnie zapewne na jego ojca, Gienka Onopiuka.

W październiku w programie „Rolnicy. Podlasie” można było zobaczyć, jak Andrzej koordynuje tzw. bielenie obór, czyli pokrywanie ścian wapnem. Rolnik skomentował wtedy stan obejścia, skarżąc się na brak pieniędzy:

– Jakbym miał tych pieniędzy więcej, to jakaś obora może by powstała. Coś tam, coś tam byłoby zmienione. Podwórko nie byłoby w błocie, żeby były te pieniądze.

Warunki, w jakich przebywają zwierzęta w Plutyczach, można obejrzeć tutaj:

Źródło: se.pl, pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik