Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tomasz Kammel z nową partnerką. W „Pytaniu na śniadanie” u jego boku pojawiła się piękna Marta, zastąpi Izabellę Krzan?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.10.2022 12:12

Tomasz Kammel z nową partnerką. W „Pytaniu na śniadanie” u jego boku pojawiła się piękna Marta, zastąpi Izabellę Krzan?

Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Tomasz Kammel prowadził środowe „Pytanie na śniadanie”, jednak u jego boku nie pojawiła się Izabella Krzan. Zastąpiła ją piękna prezenterka, którą już wcześniej mogliśmy zobaczyć na ekranie. 

Widzowie przyzwyczaili się już, że gdy na ekranie pojawia się słynne „The Krzammels”, z pewnością wydarzy się coś nieoczekiwanego. Tym razem jednak czekała ich niespodzianka. Środowe „Pytanie na śniadanie” poprowadził Tomasz Kammel, a u jego boku zawitała… inna gwiazda TVP.

Tomasz Kammel w nietypowym duecie. To ona zastąpiła Izę Krzan w „Pytanie na śniadanie”

Nie tak dawno temu media obiegło nagranie, a Tomasz Kammel z teatralnym dramatyzmem poinformował, że jego miejsce w sercu Izabelli Krzan zastąpił nowy „przyjaciel”. Po chwili zaniepokojeni jego tonem widzowie zobaczyli, jak prezenterka przytula się do… plenerowego podgrzewacza na planie.

Tego można było się spodziewać po oryginalnym i całkowicie nietuzinkowym duecie, który pokochały tysiące Polaków. W środę jednak doświadczony prowadzący otrzymał niezwykłe zadanie — miał towarzyszyć innej gwieździe TVP w jej nowej roli.

Już od samego rana „Pytanie na śniadanie” informowało o niespodziance. Dziennikarz miał wystąpić w zupełnie nowej parze. Fani żartobliwie obstawiali Zenka Martyniuka, lub jego żonę. Tymczasem u jego boku pojawiła się piękność, którą już niejednokrotnie widywaliśmy na ekranie.

Swój debiut, jako gospodyni zaliczyła Marta Surnik, prezenterka znana z segmentu „Czerwony dywan”, która do tej pory raczyła nas ciekawostkami i nowinkami ze świata show-biznesu. Widać było, że wschodząca gwiazda TVP nieco stresuje się wyzwaniem, jednak mając u boku starego wyjadacza, z pewnością czuła się pewniej.

Nowy duet „Pytania na śniadanie” miał okazję wypróbować regionalnych wypieków, omówić wydarzenia z życia gwiazd, a także porozmawiać na temat tradycji ślubnych, czy zabiegów stomatologicznych.

Wygląda na to, że kariera Marty ma szansę wejść na nowy poziom. Jesteśmy ciekawi, czy — podobnie jak Aleksandra Grysz — będzie częściej pojawiać się wśród stałych gospodarzy. Jak waszym zdaniem poradziła sobie w nowej roli?

Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel
Pytanie na śniadanie Tomasz Kammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapytali byłą partnerkę Tomasza Kammela o jego oświadczenie ws. orientacji, zaskakujące słowa. „Jestem tym zmęczona”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Disco polo wróciło do TVP, choć miało zniknąć. Wszystko za sprawą żony Jacka Kurskiego

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?