Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tomasz Kammel ujawnia prawdę o relacji z Kubą Wojewódzkim. Wbił szpilę "królowi TVN"?
Michał Fitz
Michał Fitz 10.03.2023 13:35

Tomasz Kammel ujawnia prawdę o relacji z Kubą Wojewódzkim. Wbił szpilę "królowi TVN"?

Tomasz Kammel
fot. KAPiF; materiały prasowe TVP

Telewizja Polska ruszyła niedawno z serią podcastów “Badźmy razem”. W jej ramach odbywają się szczere rozmowy z gośćmi. Ci mogą powiedzieć w nich nieco więcej niż w telewizji. Tomasz Kammel ustosunkował się do wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego na jego temat.

Warto bowiem podkreślić, że panowie niegdyś żyli w koleżeńskiej relacji. To się jednak zmieniło.

Kuba Wojewódzki niepochlebnie o Tomasz Kammelu

Nikt nie zaprzeczy tezie, że Kuba Wojewódzki potrafi być osobą uszczypliwą. Na własnej skórze przekonało się już o tym wielu celebrytów. Wśród nich jest Tomasz Kammel, pod adresem którego dziennikarz wystawiał niezbyt pochlebne opinie. Swego czasu określił go ironicznie mianem “pieszczocha TVP”. Zarzucał mu także hipokryzję w poglądach.

W jednym ze swoich felietonów nabijał się z kolei z wywiadu Kammela z Jackiem Kurskim. Wojewódzki porównał go do propagandy z czasów komuny, a prezentera nazwał wówczas klakierem.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapozowała przy basenie. Fani zachwyceni

Tomasz Kammel odnosi się do słów Wojewódzkiego

Olek Sikora, nie zważając na to, że to drażliwy temat, wprost zapytał Tomasza Kammela, co sądzi o docinkach byłego kolegi. Przyznał, że żałuje, że ich znajomość tak się zakończyła, bo była naprawdę wspaniała. Dzieli z Wojewódzkim masę ciekawych wspomnień, ale niestety kolejnych już nie będzie.

- Po pierwsze, ludzie dokonują wyborów. Czasami chcą mieć z kimś kontakt, a czasami nie chcą. On miał swoje powody, dla których nasze drogi się rozeszły. Ja naprawdę nie wiem dlaczego, bo bardzo dobrze nam szło w naszym koleżeństwie i nigdy nie było między nami żadnych sporów — wyjaśnił Kammel

Dlaczego Tomasz Kammel już nie przyjaźni się z Wojewódzkim?

Tomasz Kammel przyznał, że nie jest w stanie podać jednoznacznej przyczyny, dlaczego jego relacja z Wojewódzkim się rozpadła. Może jedynie domniemywać, że wynika to z faktu, że Kuba odszedł z TVP, a on w stacji pozostał. Zasugerował też, że jego były kolega może tak mówić ze względu na to, na jaką postać wykreował się w stacji TVN.

- Pytanie tylko, czy ta niezgoda wynika z jego wewnętrznej niezgody, czy z faktu, że on ma taką pracę, która polega na tym, że trzeba temu, czy drugiemu wbić szpilę i trzeba go skrytykować, bo ma się rolę takiego Stańczyka — gdybał prezenter.

Zobacz zdjęcia:

Projekt bez tytułu (40).jpg
fot. materiały prasowe TVP
Projekt bez tytułu (41).jpg
fot. materiały prasowe TVP
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?