Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapozowała przy basenie. Fani zachwyceni
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 09.03.2023 19:24

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapozowała przy basenie. Fani zachwyceni

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Karina Koch to kontrowersyjna postać z programu “Chłopaki do wzięcia” produkowanym przez Polsat. Prężnie działa ona w social mediach. Prowadzi kanał na Youtube, a ostatnio do sieci wrzuciła zdjęcie w stroju kąpielowym.

W programie Karina występuje wraz ze swoim bratem Stefanem i również z nim współtworzy kanał na Youtubie i konto na Facebooku. Rodzeństwo chętnie publikuje w sieci szczegóły ze swojego życia.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" z odważnym zdjęciem

Fotografia, którą kobieta zamieściła na Facebooku została wykonana na basenie. Karina jest na nim w stroju kąpielowym eksponując swoją figurę oraz liczne tatuaże, które pokrywają jej ciało. W opisie zdjęcia napisała: “Jak dzionek zleciał?".

Fanów zdjęcie rozpaliło do czerwoności i bardzo ochoczo komentują post swojej ulubienicy. Niektóre wpisy są równie odważne jak samo zdjęcie.

 

Syn Filipa Chajzera skończyłby właśnie 18 lat. Dziennikarz ze łzami w oczach przekazał smutny komunikat

Fani komentują zdjęcie Kariny z "Chłopaków do wzięcia"

W sekcji komentarzy można przeczytać: 

Pozdrawiam Karinko. Rób swoje, żyj po swojemu, bo za nas nikt życia nie przeżyje...

Jesteś bardzo piękną i atrakcyjną kobietą.

Nie zabrakło również komentarzy, które hejtują Karinę i to, że zamieściła takie zdjęcie. Fani stanęli jednak w jej obronie. 

Czepiacie się dziewczyny, która ma odwagę tak pozować. Zauważcie, że niejedna dziewczyna zazdrości jej figury. Może modelką nie zostanie, ale w dzisiejszych czasach możesz wszystko zmienić, a nawet doczepić włosy i zrobić piersi, a Karina akceptuje siebie taka jaka jest i tyle.

Jak Karina z "Chłopaków do wzięcia" dba o swoją sylwetkę?

W internecie bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia” często zamieszcza filmy z siłowni, gdzie mocno dba o swoją sylwetkę. To fani także doceniają i dają temu upust w komentarzach:

Kurcze, co za modelka! Cieszę się Karinko, że miło spędzasz czas. Ślicznie wyglądasz.

Miss Poland. Ocena 10/10.

Ostatnio w rodzinie Kochów nie dzieje się najlepiej i rodzeństwo jest ze sobą skłócone, ale jak widać Karina świetnie radzi sobie także bez brata.

Źródło: kobieta.interia.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?