Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dziewczyna zjadła "leczniczego" grzyba, teraz błaga o modlitwę, lekarze są bezsilni. "Moje życie zamieniło się w piekło"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.04.2023 22:03

Dziewczyna zjadła "leczniczego" grzyba, teraz błaga o modlitwę, lekarze są bezsilni. "Moje życie zamieniło się w piekło"

dziewczyna, grzyb
fot. Pexels/cottonbro studio; Властарь, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

W sieci zawrzało od nagrania pewnej internautki. Dziewczyna zjadła "leczniczego" grzyba, który niedługo później okazał się mieć toksyczne właściwości. Teraz jej życie zamieniło się w piekło.

Czasami niewielki błąd może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Tak właśnie było w przypadku pewnej internautki, która ujawniła, co działo się z nią po spożyciu grzyba, uznawanego do tej pory za leczniczego. Jej życie odmieniło się o 18 stopni.

Dziewczyna zjadła trującego grzyba. Jej życie zamieniło się w piekło

Historia pewnej internautki wstrząsnęła absolutnie wszystkimi. Młoda dziewczyna poinformowała, że od niedawna zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie.

Wszystko przez incydent, który wydarzył się jakiś czas temu. Dziewczyna wraz z babcią zjadła miesiąc temu pewien gatunek grzyba - soplówkę jeżowatą, który miał mieć lecznice właściwości. Szybko jednak okazało się, że jedzenie wywołało u niej niepożądane skutki.

Z jej wpisu wynika, że zaraz po konsumpcji grzyba dostała mocnych ataków paniki i od tej pory cierpi również na inne schorzenia układu nerwowego. Co ciekawe, seniorka, która również spożywała ten sam gatunek grzyba, czuje się dobrze.

Łamiąca wiadomość, nie żyje Harry Belafonte. Przy jego utworach bawił się cały świat

Internautka ma poważne problemy neurotyczne po zjedzeniu grzyba

Teraz jej życie obróciło się o 180 stopni. Od czasu zjedzenia tajemniczego grzyba dziewczyna czuje się okropnie i postanowiła zdradzić internautom swoje objawy. Okazało, że internautka zmaga się nie tylko z atakami paniki, ale również insomnią i szczękościskiem.

Dziewczyna oznajmiła, że lekarze nie są w stanie jej pomóc, bo nie mogą odkryć, co dokładnie jej dolega. Według oficjalnych informacji grzyb ten nie jest trujący, ale w Internecie łatwo można odnaleźć grupę internautów, która również bardzo źle się czuje po jego spożyciu.

Wszyscy oni cierpią na bardzo podobne objawy - szczękościsk, ucisk na głowie, drgawki, insomnię czy nadmierne pobudzenie.

Dziewczyna zjadła tajemniczego grzyba. Teraz prosi o modlitwę

Teraz dziewczyna prosi internautów o wparcie i modlitwę. Jak sama mówi, nie spodziewała się, że coś tak okropnego spotka ją w tak młodym wieku. Jednocześnie postanowiła przestrzec innych, aby uważali na spożywanie soplówki jeżowatej, ponieważ może to nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje.

Zaznaczyła również, że sama spotkała się z bardzo dobrymi opiniami o tym gatunku - rzekomo miał mieć właściwości lecznicze i jest często wybieraną potrawą w Azji. Dopiero po głębszym przeszukaniu Internetu okazało się, że całkiem sporo osób cierpi po nim na poważne schorzenia.

Tagi: choroby