Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Szokujące sceny w “The Voice Senior”. Góral wyszedł na scenę i to powiedział do Alicji. Polaków zamurowało?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.01.2024 08:45

Szokujące sceny w “The Voice Senior”. Góral wyszedł na scenę i to powiedział do Alicji. Polaków zamurowało?

Szokujące sceny w “The Voice Senior”
Szokujące sceny w “The Voice Senior”, fot. kadr z programu "The Voice Senior"

Program “The Voice Senior” powrócił na ekrany telewizorów. Ulubione show Polaków od samego początku wywołuje ogromne emocje. Niewiarygodne, co w ostatnim odcinku zrobił jeden z uczestników, walczących o awans.

"The Voice Senior" od samego początku wywołuje ogromne emocje

Program TVP, w którym swoje umiejętności wokalne mogą zaprezentować seniorki i seniorzy niemal natychmiast przypadł do serca wszystkim Polakom. Nic więc dziwnego, że producenci powrócili do nas z piątą edycją show, w której od samego początku nie brakuje wrażeń.

Program “The Voice Senior” rozpoczął się, jak zwykle, od Przesłuchań w ciemno, podczas których uczestnicy mają okazję zaprezentować jurorom swój warsztat wokalny. W tym sezonie najlepszego dojrzałego głosu w Polsce ponownie będą szukać Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik. Stałe grono jurorów tym razem powitało w swoich progach debiutującą Halinę Frąckowiak.

Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni Juror “The Voice Senior” zebrał cięgi już po pierwszym odcinku. Widzom przeszkadza w nim jedna kwestia

Uczestnik "The Voice Senior" zaskoczył wszystkich jurorów

Już od samego początku piątej edycji kultowego show Telewizji Polskiej nie brakuje zabawnych sytuacji. W ostatnim odcinku na scanie “The Voice Senior” pojawił się Góral Edi z Rabki Zdroju, który postanowił zaprezentować jurorom swój niesamowity głos. Ukrywający się pod tym pseudonimem Edward Handzel przyznaje, że muzyka towarzyszy mu od najmłodszych lat, a on stara się przekazywać tę pasję swoim bliskich, w tym sześciorgu swoich dzieci.

Mężczyzna wystąpił na scenie w góralskim stroju i kowbojskich butach, a na swój repertuar wybrał hit “Bo jo Cię kochom”. Nic więc dziwnego, że cała czwórka jurorów niemal natychmiast się odwróciła, tym samym dając do zrozumienia, że chcą Górala w swojej drużynie. Jednak to, co wydarzyło się później, wywołało jeszcze więcej śmiechu i emocji w studiu.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, jak TVP miało potraktować Michała Szpak. Wokalista zdradza kulisy pracy w “The Voice of Poland”.

"The Voice Senior": Niesamowite, co uczestnik zaśpiewał jurorowi

Występ Górala Ediego do tego stopnia spodobał się jurorom, że nie chcieli wypuścić go ze sceny. Niemal natychmiast znalazł się na niej również Tomasz Szczepanik, który razem z uczestnikiem zaśpiewał kilka góralskich przyśpiewek. Niesamowite, jaki utwór mężczyzna wybrał dla Alicji Węgorzewskiej. Wokalistka nie kryła zawstydzenia!

Zaśpiewam dla naszych pięknych dziewcząt tutaj z dedykacją, a szczególnie dla pięknej Alicji…. Ej kiebyś była mojom, ej kupiłbym ci skrzypce, ej ale ześ nie mojom, ej zagraj sie na.. Cym kces!

Publiczność w studiu nie kryła rozbawienia, a jurorzy musieli przyznać, że Edward ma nie tylko głos, jak dzwon, ale też niesamowitą charyzmę i poczucie humoru.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!