Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jego synek umierał, postanowił zaśpiewać mu ostatnią piosenkę. Wszystko zostało nagrane
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 24.07.2020 15:14

Jego synek umierał, postanowił zaśpiewać mu ostatnią piosenkę. Wszystko zostało nagrane

tata
Screen z youtube.com/K.C. Hohensee

Tata śpiewający piosenkę umierającemu w jego ramionach synkowi, to widok, który rozdziera serce. To, co miało być najszczęśliwszym dniem jego życia, zamieniło się w najgorszy koszmar. Nagranie, na którym mężczyzna śpiewa swojemu maleństwu, prawdopodobnie po raz ostatni, jest przeraźliwie smutne, ale też niezwykle wzruszające.

Żaden rodzic nie powinien być zmuszonym na patrzenie, jak umiera jego dziecko. To najstraszniejsza rzecz, jaka może się człowiekowi przydarzyć w życiu. Ten młody tata został okrutnie potraktowany przez los, który tego samego dnia zabrał mu dwójkę ludzi, których kochał najbardziej na świecie. Jego łamiące serce pożegnanie z nowo narodzonym synkiem skruszyłoby nawet serce z kamienia.

Młody tata stracił wszystko

Kiedy Ashley zaszła w ciążę, ona i Chris byli najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Ich mała rodzina już wkrótce miała się powiększyć o cudownego synka. Mieli być szczęśliwi i zawsze razem. Niestety, okrutny los zadrwił z nich sobie i niespodziewanie odebrał mężczyźnie i ukochaną żonę i nowo narodzone dziecko.

Młode małżeństwo nie mogło się już doczekać narodzin ich synka. Ashley była pielęgniarką pracującą na oddziale pediatrycznym i posiadanie własnego dziecka zawsze było jej marzeniem. Razem z mężem byli szczęśliwi i snuli wielkie plany na przyszłość. Przez cały czas trwania ciąży wszystko zdawało się być w jak najlepszym porządku. Niestety, poród rozpoczął się przedwcześnie.

  1. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc
  2. Pilna konferencja Ministerstwa Zdrowia. Niestety, nie ma dla nas najlepszych informacji
  3. Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizję

Wzruszające pożegnanie

Podczas porodu nastąpiły komplikacje i trzeba było zastosować cesarskie cięcie. Niestety, to nie uratowało życia matki. Ashley zmarła, a Chris nawet nie miał szans się z nią pożegnać. Właśnie odeszła niespodziewanie jego żona, a mężczyzna dostał tylko kilka godzin na pożegnanie się z synkiem.

Nagranie, na którym śpiewa chłopcu Blackbird Beatlesów, ulubioną piosenkę jego żony, rozdziera serce. Młody tata tak strasznie został dotknięty przez los, ale na ostatnie godziny życia nowo narodzonego synka znalazł w sobie wystarczająco dużo siły, by trwać przy nim. Chłopiec zmarł niedługo później, w jego objęciach.

ZOBACZ NAGRANIE:

Tata śpiewa dziecku pożegnalna piosenkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze „Świata według Kiepskich”. Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  3. Inspektor sanitarny nagle przekazał komunikat. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy, niektórzy mogą być w niebezpieczeństwie
  4. Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzetę Rozenek. Oberwała za jedną rzecz
  5. Polsat pilnie przekazuje ostrzeżenie. Życie mieszkańców jednego województwa może być zagrożone
  6. Dowbor nie mogła nic zrobić, wielki dramat rodzinny. Dotarły do nas najsmutniejsze szczegóły

źródła: onet.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego