Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 06.12.2019 15:45

Tata zasnął z synkiem w ramionach. Po 2 godzinach dokonał strasznego odkrycia

magdalena biejat
Flickr/Toshiyuki IMAI

Tata zasnął, trzymając w ramionach swojego 4-tygodniowego synka. Po przebudzeniu dokonał odkrycia, które sprawiło, że nie mógł przestać płakać. Przerażony niezwłocznie zawołał żonę i zadzwonił po pogotowie. Tę dramatyczną chwilę zrozpaczony mężczyzna zapamięta do końca życia.

Noworodki to niezwykle delikatne i czułe istotki, które wymagają szczególnej uwagi. W związku z tym, że ich układ odpornościowych dopiero zaczyna się kształtować, wiele mechanizmów obronnych nie jest jeszcze wykształconych. To właśnie dlatego rodzice nieustannie zaglądają do łóżeczka maluszka, a inni pozwalają na sen w ich ramionach.

Tata zasnął z synkiem w ramionach

25-letni David Hulley z miasteczka Stockport w Anglii jakiś czas temu po raz kolejny został szczęśliwym tatusiem. Kiedy zajmował się swoim 4-tygodniowym synkiem, wydarzyło się coś, co przewróciło jego życie do góry nogami, a on nigdy nie był ją już tą samą osobą.

Kiedy maluszek był śpiący, ojciec usiadł z nim na kanapie. Delikatnie położył go na swoim ramieniu i tulił do momentu, aż uśnie.

– Powoli się uspokajał i wtulił we mnie. Lulałem go i tuliłem, a butelka się podgrzewała. Patrzyłem na niego wzruszony i pełen szczęścia – wspomina mężczyzna.

Niespodziewanie mężczyzna również usunął w pozycji siedzącej. Kiedy po dwóch godzinach drzemki otworzył oczy, dokonał przerażającego odkrycia.

Pobudkę zapamięta do końca życia

Kiedy tylko spojrzał na swojego synka, poczuł przeszywające uczucie lęku. 4-tygodniowy chłopiec nie dawał żadnych znaków życia. Próby ocucenia go okazały się bezskuteczne. Przerażony natychmiast pobiegł po żonę.

-Pobiegłem na górę i powiedziałem żonie, że coś się stało z naszym synkiem. Beverly też nie czuła oddechu i pulsu. Natychmiast wezwaliśmy pogotowie. Ratownicy przeprowadzili resuscytację- dodaje.

Niestety, zanim dotarli do szpitala, stwierdzono zgon. Karslon padł ofiarą tzw. śmierci łóżeczkowej. Zwykle wpływa na nią szereg czynników, które u pozornie zdrowych dzieci, doprowadzają do ustania funkcji życiowych

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tata

Tata spędzał czas ze swoim 4-tygodniowym synkiem.

Tata

Maluszek zasnął w jego ramionach. Próby wybudzenia były bezskuteczne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Mama stała z córeczką w kolejce do kasy. Obca kobieta wyszeptała do dziecka „Pożegnaj się z mamą”
  3. Ukryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy
  4. Jak poradzić sobie z suchą skórą? Najlepsze, sprawdzone sposoby
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?