Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TAKI list zostawił tata Dody dla swojej żony. Łzy podchodzą do gardła. Wyznał, co zrobił
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 13.08.2023 19:30

TAKI list zostawił tata Dody dla swojej żony. Łzy podchodzą do gardła. Wyznał, co zrobił

Doda, list
Doda pokazała list, który napisał jej tata. Fot. KAPiF, Instagram/Doda

Kilka dni temu Doda zamieściła na swoich mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie, które ukazywało list. Okazuje się, że jego autorem jest tata wokalistki, a adresatką jej mama. To, co znalazło się w jego treści, sprawia, że łzy same podchodzą do gardła. Doda wytłumaczyła, czemu jej tata zdecydował się na taki krok.

Tata Dody zostawił list, wokalistka pokazała go fanom

Doda zawsze podkreśla, jak wielkim wsparciem są dla niej rodzice. Dzieli z nimi szczególnie piękną i bliską relację. Ponadto niezależnie od tego, jak ciężko pracuje, zawsze znajdzie chwilę, by odwiedzić ich w rodzinnym Ciechanowie. Gdy ostatnim razem tak się stało, artystka została świadkiem niezwykłej sytuacji. 

Tata Dody zostawił żonie list. Wokalistka dwa dni temu ujawniła jego treść, w dodatku wyjaśniła, dlaczego Paweł Rabczewski zdecydował się na ten gest. Szczegóły są poruszające.

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu Dariusz Kosiec wziął ślub. Przykre wieści o jego żonie, nie mieści się w głowie

Doda podzieliła się swoją refleksją na temat miłości

Dwa dni temu Doda zaskoczyła swoich obserwujących na Instagramie. Ci zdążyli przywyknąć do tego, że wokalistka dzieli się z nimi prywatnymi szczegółami swojego życia, jednak czegoś podobnego jeszcze nie widzieli. Chodzi o tajemniczy liścik, który został zaadresowany do mamy Dody. Artystka wyjaśniła, co kierowało jej tatą, iż zdecydował się go napisać.

„Dlatego niech nas nie zabraknie, chociaż my przetrwajmy to”, dużo wartości niesie tekst ostatniej piosenki. O miłości, która przetrwa każdy koniec świata, o walce o stały związek. O podsycanie ognia latami, zawsze w parze. Mój tata wciąż pisze do mamy liściki, ZAWSZE z przebitym sercem. Jak będę się zdrowo suplementować to może i mi uda się wyrobić 45 lat stażu kiedyś – napisała Doda w opisie posta.

Co znalazło się w treści listu, który tata Dody zostawił żonie?

Na zdjęciu, które opublikowała Doda, znalazł się kubek z napojem, lekarstwo oraz liścik miłosny. Jej tata przygotował to wszystko dla swojej ukochanej żony. W jego treści czytamy:

 Napój dla kochanej żony! Przyrządził mąż! – Te dwa krótkie zdania zostały dodatkowo opatrzone rysunkiem serduszka przebitego strzałą, a także lista składników, które zostały użyte do przyrządzenia mikstury.

Jest to wyjątkowy gest, który świadczy o nieprzemijającym mimo upływu czasu uczuciu, którym cieszą się rodzice Dody. Jak zaznaczyła wokalistka, jej mama często może spodziewać się podobnych liścików. To piękny zwyczaj, godny naśladowania!

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania