Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szymon Hołownia podjął nieoczekiwaną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji, zaskoczył całą Polskę
Angelika Bielska
Angelika Bielska 29.06.2020 10:30

Szymon Hołownia podjął nieoczekiwaną decyzję. Nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji, zaskoczył całą Polskę

BENEDYKT XVI
fot. Lelum

Szymon Hołownia właśnie ogłosił nieoczekiwaną decyzję. Niezależny kandydat na zajęcie prezydenckiego stołka zabrał głos. Zrobił to zaraz po ogłoszeniu wyników pierwszej tury wyborów. Jak wynika z sondażu, kandydat zdobył 13,3 procent poparcia. Hołownia odniósł się do tych wyników, pokazując swoją satysfakcję i zadowolenie. Zapowiedział także coś nieoczekiwanego. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Jeden z tegorocznych kandydatów na prezydenta zapowiedział właśnie, że to dopiero początek jego drogi. Szymon Hołownia oficjalnie ogłosił poprowadzenie ruchu obywatelskiego. Z nieoficjalnych informacji portalu interia.pl, wynika także, że kandydat na prezydenta wystartuje w wyborach parlamentarnych.

Szymon Hołownia chce zmienić nasz kraj

Kandydat na prezydenta pokazał swoje zadowolenie z obecnych wyników. Jak przyznaje – to wynik jego marzeń. Niezależny kandydat nie spodziewał się aż takiego poparcia ze strony rodaków. Co więcej – zamierza je wykorzystać w słuszny sposób.

Pamiętam, że dawano nam najwyżej 2 proc., a teraz okazuje się, że tyle otrzymali kandydaci parlamentarnych ugrupowań, którzy mieli wsparcie i pieniądze z budżetu na zorganizowanie kampanii – wskazywał niezależny kandydat. – Na nas głosowało co najmniej 2,5 miliona osób – podkreślał Hołownia.

  1. W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
  2. GIS wycofuje z Biedronki ukochany produkt milionów Polaków. Chodzi o popularne mięso
  3. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Szymon Hołownia poprowadzi ruch obywatelski

Kandydat na prezydenta zapowiedział także, że jego wkład w wybory – sieć 15 tysięcy wolontariuszy i 18 lokalnych biur, wspierających polityka, przekształci się w ruch obywatelski.

– To początek, a nie koniec i drogi. Od jutra poprowadzę ruch obywatelski, który powstał podczas tej kampanii i który zmieni kraj – zapowiedział Hołownia.

Z nieoficjalnych informacji portalu interia.pl wynika, że Szymon Hołownia wystartuje w wyborach parlamentarnych. Bez wątpienia, trzeba pogratulować mu samozaparcia i determinacji w dążeniu do celu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

szymon hołownia

Szymon Hołownia nie zwalnia tempa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób
  2. 150 zł za noc w ośrodku w Krynicy Morskiej. Warunki wołają o pomstę do nieba, skandal
  3. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  4. Zwrócili rowerzyście uwagę, nie mogli przewidzieć reakcji. Wstrząsające nagranie, mężczyzny poszukuje policja
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje Zofia Karpiel-Bułecka
  6. Nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Wyjątkowo smutna wiadomość

Źródło: fakty.interia.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji