Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szokujące wieści o Pawle Królikowskim, chodzi o nieślubne dziecko. Ostrowska-Królikowska przerywa milczenie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.08.2023 12:40

Szokujące wieści o Pawle Królikowskim, chodzi o nieślubne dziecko. Ostrowska-Królikowska przerywa milczenie

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Fot. KAPiF

Od śmierci uwielbianego przez Polaków Pawła Królikowskiego, minęły ponad 3 lata. Choć aktor odszedł, wciąż pozostaje żywy w pamięci swoich wiernych fanów, regularnie jest również wspominany przez media jako wybitny artysta. Tym razem jednak w sieci pojawiły się informacje dotyczące życia prywatnego Królikowskiego. Mało kto wiedział, że aktor miał nieślubnego syna.

Czy Paweł Królikowski miał nieślubne dziecko?

Paweł Królikowski spełniał się jako aktor telewizyjny, teatralny, filmowy, a nawet dubbingowy. Ogólnopolską rozpoznawalność zapewniła mu rola Kusego z serialu TVP “Ranczo" oraz lekarza Sławomira Starzyńskiego w “Na dobre i na złe”. Gwiazdora mogliśmy zobaczyć również w wielu różnych filmach, a także programach telewizyjnych. W latach 2014–2019 zasiadał w jury show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Niestety ostatnie lata życia aktora nie szły w parze z jego godną podziwu karierą. W 2015 roku Paweł Królikowski dowiedział się, że ma tętniaka mózgu, w związku z którym przeszedł operację. 4 lata później choroba powróciła, artysta trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem. Został przeprowadzony na nim neurochirurgiczny zabieg usunięcia guza mózgu. Niestety Królikowski zmarł 2 miesiące po nim, 27 lutego 2020 roku.

Nie żyje uwielbiany aktor. „W zeszłym tygodniu pochował ojca”, Angus Cloud miał tylko 25 lat

Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Kim jest?

Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat, został pochowany na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Jego śmierć była ogromnym ciosem dla wiernej widowni, ale przede wszystkim najbliższych — żony, Małgorzaty Ostrowskiej, a także ich piątki dzieci. Niespodziewanie jednak w mediach pojawiła się informacja, że wśród tłumów obecnych na pogrzebie znalazł się jeszcze jeden, nieślubny syn aktora. Okazuje się, że jest on już dorosłym mężczyzną, który brał udział w sprawie spadkowej po zmarłym ojcu.

Kim jest tajemniczy syn Królikowskiego? Mężczyzna nie nosi nazwiska po aktorze. “Super Express” dotarł do informacji, iż mieszka we Wrocławiu. Za to “Pudelek” postanowił uzyskać więcej szczegółów wprost od Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Niesłychane, co usłyszał tabloid!

Żona Pawła Królikowskiego skomentowała doniesienia o nieślubnym dziecku

Według ustaleń “Super Expressu” przed laty Paweł Królikowski miał związać się z mieszkanką Wrocławia, z romansu z którą narodził się syn. Relacja z kochanką nie przetrwała, za to małżeństwo aktora przepracowało kryzys. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wybaczyła artyście zdradę. 

O doniesienia o nieślubnym synu postanowił zapytać ją ostatnio “Pudelek”, miała paść odpowiedź:

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny – wyznała aktorka. 

Projekt bez nazwy - 2023-08-01T122426.408.png
Paweł Królikowski miał nieślubnego syna. Fot. KAPiF