Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matka upiekła synów w piekarniku. Zadzwoniła do ich ojca i na wideo pokazała mu ciała chłopców
Angelika Bielska
Angelika Bielska 21.06.2020 14:07

Matka upiekła synów w piekarniku. Zadzwoniła do ich ojca i na wideo pokazała mu ciała chłopców

piekarnik
Fot. Le Creuset, Unsplash

Synowie zostali upieczeni w piekarniku. Ta tragiczna zbrodnia wstrząsnęła całą Ameryką. Pomimo że miała ona miejsce w 2017 roku, wciąż szokuje. Kobieta w okrutny sposób zamordowała swoje dzieci. Ich ojciec został poinformowany o czynie kobiety za pośrednictwem wideorozmowy.

Do rodzinnej tragedii doszło w Atlancie, w stanie Georgia. To właśnie tam zarzucono 24-letniej matce – Lamorze Williams, zamordowanie dwóch synów. Kobieta została oskarżona o włożenie swoich dzieci do piekarnika, a następnie… ich upieczenie.

Synowie upieczeni żywcem

Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta włożyła do piekarnika swoich dwóch synów, a następnie uruchomiła urządzenie. O swoim czynie poinformowała ojca dzieci. Ten, jak się okazuje, zostawił kobietę, co miało zły wpływ na jej stan psychiczny. Ojciec został poinformowany telefonicznie – za pośrednictwem rozmowy wideo. Kiedy mężczyzna zobaczył, co się wydarzyło, natychmiast powiadomił policję.

Funkcjonariusze nie byli w stanie uratować dzieci – kiedy dojechali na miejsce zdarzenia, było już za późno – synowie byli martwi. Ich ciała były bardzo poparzone. Wyniki sekcji zwłok nie zostały ujawnione.

  1. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci
  2. Popisywał się na wakacjach przed dziewczyną, aż kelner przyniósł mu paragon na 700 zł. Upokarzające do granic możliwości
  3. Martyna Wojciechowska ma pilny apel do fanów. Potrzebne wsparcie, każdy z nas może pomóc

Zaburzenia psychiczne kobiety

Wydarzenie, jakie miało miejsce, nie może być usprawiedliwione, w żadne sposób. Jak jednak wynika z zeznań krewnych, kobieta borykała się z problemami psychicznymi. Lamora Williams miała na swoim koncie próbę samobójczą. Niepokojący był także fakt, że kobieta zostawiała bez jakiegokolwiek nadzoru. Matka 24-latki wyznała, że opieka społeczna została poinformowana o stanie kobiety.

– Moja córka jest chorą osobą, jeśli naprawdę to zrobiła. Była w złym stanie. Ojciec dzieci ją zostawił. Mówiłam mu, że może stać się coś złego – informowała matka kobiety, rozmawiając z CBS.

W sprawie pod uwagę brana jest także depresja poporodowa, z którą mogła borykać się kobieta. Synowie mieli zaledwie roczek i dwa latka. Może gdyby opieka społeczna zareagowała na niepokojące zgłoszenie matki Lamory Williams, nie doszłoby do tak tragicznego zabójstwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

synowie

Matka dzieci borykała się z problemami psychicznymi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Widok grobu dziecka Eleni odbiera mowę. Po 26 latach wygląd zaskakuje, nikt się nie spodziewał
  2. W ostatniej chwili wprowadzili zakaz. Jest potwierdzenie, media obiegły zaskakujące wiadomości z Łotwy
  3. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał dziecko. Słowa internautów są bezlitosne, przykro patrzeć
  4. Lepiej nie spożywaj popularnych produktów z listy. GIS wycofał wszystkie z nich, mogą być bardzo groźne dla zdrowia
  5. Mężczyzna usłyszał rozpaczliwe piski dobiegające spod ziemi. Kiedy zaczął kopać, jego oczom ukazał się dramatyczny widok
  6. Zwołano sztab zarządzania kryzysowego. Na miejscu jest już Andrzej Duda

źródło: warszawa.wyborcza.pl

Tagi: dzieci matka
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?