Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.03.2023 21:43

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"

Barbara Kurdej-Szatan
fot. instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zabrała swojego synka Henia do fryzjera, 3-latek bardzo długo chodził z długimi włosami do ramion. Czy aktorka postawiła na ostre cięcie fryzury u swojej pociechy? "Pierwsze włoski schowane na pamiątkę" pisze na swoim Instagramie. 

Jak to w sieci bywa, nie wszystkim Internautom nowa fryzura chłopca przypadła do gustu. W komentarzach pojawiły się niestety kąśliwe, przykre opinie, a wiele mam próbowało narzucić jej swoje zdanie.

Barbara Kurdej-Szatan: szczęśliwa mama

Trzy lata temu na świat przyszedł synek Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Para ma również 11-letnią córkę Hanię. Na Instagramie aktorki, który jest obserwowany przez ponad milion osób, często pojawiają się zdjęcia z pociechami. Zajście w drugą ciążę, nie było takie dla niej proste.

Prawda jest taka, że bardzo chcieliśmy mieć drugie dziecko, ale nam się nie udawało. Bliscy już nawet pytać przestali. Przecież oni przy każdej okazji dopytywali się i życzyli nam powiększenia rodziny. A my żyliśmy w takim tempie, że dopiero jak odpuściliśmy, wyjechaliśmy na miesiąc, udało mi się zajść w ciążę zdradzili w grudniu 2020 roku dla VIVA!

"Pytanie na śniadanie": Łukasz Nowicki nie wytrzymał, gość był żywą kopią legendy polskiej muzyki. Usłyszał odpowiedź i zamarł

3-letni Henio odwiedził fryzjera "włoski schowane na pamiątkę"

Aktorka znana z "Wkręceni 2" czy "Dzień dobry, kocham Cię" zabrała swoją najmłodszą pociechę do fryzjera, postawiła na spore cięcie, a włosy zabrała ze sobą "na pamiątkę". Ich miny mówią więcej niż tysiąc słow. 

Ale to było przeżycie! Pierwsze włoski schowane na pamiątkę oczywiście się spłakałam, ale Heniowi będzie na wiosnę i lato wygodniej, a u Was jakie emocje były? napisała w opisie aktorka. 

Internauci o nowej fryzurze synka aktorki "To chłopiec czy dziewczynka?"

W komentarzach pod postem nie brakowało niestety kąśliwych komentarzy i osób, które narzucały aktorce swoje zdanie. Wiele osób stwierdziło, że włosy Henia są nadal zbyt długie, pojawiło się mnóstwo opinii, że wygląda jak dziewczynka. 

Ale po co z chłopaka robić dziewczynę? Jeszcze krócej i piękny chłopak!

Ja bym poszła dalej i juniorkowi zrobiła fryzurę taką jak ma tata.

Myślę, że od początku powinien mieć krótkie, to w końcu chłopak czy dziewczynka.

I tak są za długie, przyjdą upały, to będzie ciekło z niego czytamy w komentarzach pod postem. 

Barbara Kurdej Szatan.jpg
fot. KAPiF
Barbara Kurdej Szatan (2).jpg
fot. KAPiF