Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syna nazwała Enzo. Teraz Małgorzata Tomaszewska wygadała się o imieniu córki. Zaskoczeni?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 05.12.2023 10:39

Syna nazwała Enzo. Teraz Małgorzata Tomaszewska wygadała się o imieniu córki. Zaskoczeni?

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska zdradziła potencjalne imię dla córeczki. Fot. KAPiF

Coraz większymi krokami zbliża się termin porodu Małgorzaty Tomaszewskiej. Ten fakt sprawia, że jej fani stają się coraz bardziej dociekliwi i z entuzjazmem zadają nowe pytania o córeczkę. Gospodyni “Pytania na Śniadanie” nie odpowiada na wszystkie, jednak wygląda na to, że właśnie podzieliła się swoimi obserwatorami wyborem potencjalnego imienia dla pociechy, która już wkrótce przyjdzie na świat!

Małgorzata Tomaszewska spodziewa się drugiego dziecka

Fani Małgorzaty Tomaszewskiej usłyszeli w tym roku niebywale szczęśliwe informacje. Prezenterka opublikowała na swoich mediach społecznościowych urocze zdjęcie, na którym wyraźnie było widać jej zaokrąglony brzuszek. Wiadomość tym, że jest w ciąży, przekazał również jej ekranowy partner z “Pytania na Śniadanie”, Aleksander Sikora. Gwieździe przez długi czas udało się zatrzymać szczęśliwą nowinę tylko dla siebie, jednak w końcu postanowiła podzielić się nią ze światem, ku wyraźnej radości swoich fanów.

Odkąd Małgorzata Tomaszewska ujawniła informację o ciąży, regularnie informuje swoich obserwatorów w mediach społecznościowych o jej postępach. Niestety w ostatnim czasie nie są to pozytywne wieści. Dziennikarka przekazała bowiem, że nie czuje się najlepiej i cierpi na obniżone samopoczucie. Można mieć jednak nadzieje, że te objawy wkrótce ustąpią, ponieważ Tomaszewska zbliża się wielkimi krokami do rozwiązania ciąży. W związku z tym mnóstwo fanów zastanawia się, czy wybrała już imię dla swojej córeczki.

Termin porodu lada chwila, a z Małgorzatą Tomaszewską wciąż nie jest najlepiej. “Nie mam dziś na nic sił” Małgorzata Tomaszewska prosi o pomoc. W ważnym dla siebie dniu zwróciła się do wszystkich. Chodzi o jej dziecko

Małgorzata Tomaszewska nadała synkowi nietypowe imię

W 2017 roku Małgorzata Tomaszewska po raz pierwszy została mamą. Przez kilka lat dziennikarka nie publikowała żadnych zdjęć swojego synka, ani nie mówiła o nim zbyt często w wywiadach. Przełom nastąpił 3 lata później, gdy gwiazda ujawniła w wywiadzie z “Plejadą” imię swojej pociechy. Okazuje się, że wybrała dla synka nietypowe imię — Enzo. W Polsce jest ono rzadkością; pochodzi z języka włoskiego i to właśnie w tamtych rejonach cieszy się największą popularnością. Oznacza ono “temperamentność”. I choć pięknie brzmi, Małgorzata Tomaszewska zdaje sobie sprawę, że jest to dość kontrowersyjny wybór:

Mam nadzieję, że dzieci nie będą się z niego śmiały w szkole. A jeśli będą, jestem gotowa zmienić mu imię. Na drugie ma Aleksander – mówiła przed laty w wywiadzie z “Plejadą”.

Minęło już trochę czasu, jednak nic nie zapowiada tego, by Małgorzata Tomaszewska zamierzała zmienić imię swojego synka. Możliwe, że rówieśnikom przypadło ono równie mocno do gustu, co jego mamie. W związku ze zbliżającym się porodem dziennikarki wiele osób zastanawia się, czy zamierza nadać swojej córeczce równie oryginalne imię, co chłopcu!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Tomaszewska ujawnia prawdę o swoim zdrowiu. Musiała przejść badanie, na które niewielu ma odwagę

Małgorzata Tomaszewska o imieniu dla córeczki

Małgorzata Tomaszewska jest bardzo aktywna nie tylko zawodowo, ale również poza pracą. Prezenterka prowadzi konto na Instagramie, na którym regularnie dzieli się ze swoimi fanami kadrami ze swojej codzienności. Często organizuje również serie pytań i odpowiedzi — cieszą się one bardzo dużą popularnością wśród internautów. Wówczas mogą oni zapytać idolkę o wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy.

Podczas ostatniego Q&A na profilu Małgorzaty Tomaszewskiej pewna fanka zapytała dziennikarkę, czy ma już wybrane imię dla swojej córeczki:

Chyba tak, ale jeszcze chwilkę poczekamy, aż się “zasiedzi” w głowach i się z Wami tym podzielę – odparła gwiazda.

I mimo iż nie zdradziła bezpośrednia imienia dla pociechy, udostępniła w tle zdjęcie kwiatu lilii, które może być dla fanów podpowiedzią! Lilia to imię pochodzenia łacińskiego, które powstało również inne, w dwóch wariantach pisowni Liliana i Lilianna. 

Myślicie, że to właśnie na nie ostatecznie zdecyduje się Małgorzata Tomaszewska?

Projekt bez nazwy - 2023-12-05T094355.350.png
Małgorzata Tomaszewska zdradziła potencjalne imię dla córeczki. Fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?