Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska zna już płeć dziecka! To dla niej najwspanialsza informacja. Na zdjęciu nie kryła radości
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 06.10.2023 14:33

Małgorzata Tomaszewska zna już płeć dziecka! To dla niej najwspanialsza informacja. Na zdjęciu nie kryła radości

KAPiF, Małgorzata Tomaszewska zdradza płeć dziecka
Fot. KAPiF, Małgorzata Tomaszewska zdradza płeć dziecka

Małgorzata Tomaszewska niebawem po raz drugi zostanie mamą. Ulubienica telewidzów długo trzymała płeć dziecka w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw. Fani już pospieszyli z gratulacjami. Małgorzata postanowiła ogłosić, czy spodziewa się córeczki, czy drugiego synka, w sposób bardzo tradycyjny. Te zdjęcia i jej rozczulone spojrzenie mówią naprawdę wiele.

Kiedy Małgorzata Tomaszewska zostanie mamą?

Małgorzata Tomaszewska pierwszy raz o swojej ciąży powiedziała serwisowy Świat Gwiazd. Wyjawiła, że pod jej sercem rozwija się maluch, a ona sama nie posiada się z radości. Pierwsze wzmianki wraz ze zdjęciami trafiły do sieci na początku sierpnia.

Z kolei z informacją dotyczącą płci dziecka, gwiazda TVP zwlekała naprawdę długo. Gwiazda bowiem urodzi już niebawem, bo w zimę, a dokładna data rozwiązania nie jest znana.

Media donoszą o tym, co Kurzajewski planuje dla Katarzyny Cichopek na urodziny. Internet zaleje fala zdjęć

Jakiej płci będzie drugie dziecko Małgorzaty Tomaszewskiej?

Na jej Instagramie pojawiła się rolka, na której ubrana w różową i niebieską sukienkę, wprost pyta, jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Później umieściła także zdjęcia ze swojego baby shower, gdzie wszystkim zgromadzonym wyjawiła płeć bobasa.

My już też wiemy, że niebawem powita na świecie córeczkę. Nie tylko ozdoby podczas przyjęcia, ale również sam podpis pod fotografią zdradzają wszystko.

Marzenia się spełniają! Czekamy Maleńka!

Jak Małgorzata Tomaszewska ogłosiła płeć dziecka?

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się na ogłoszenie płci dziecka w bardzo tradycyjny sposób. Obyło się bez modnych obecnie elementów związanych z krojeniem tortu, czy przebijaniem balonów. Uśmiechnięta od ucha do ucha gwiazda pozuje z różowymi kwiatkami i oznajmia, że wszyscy czekają na córeczkę.

Małgorzata będzie zatem mamą 6-letniego synka Enzo i małej dziewczynki, której imię poznamy zapewne już po rozwiązaniu.

Jakie imię obstawiacie dla córeczki Małgorzaty?

Tagi: gwiazdy
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!