Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska prosi o pomoc. W ważnym dla siebie dniu zwróciła się do wszystkich. Chodzi o jej dziecko
Michał Fitz
Michał Fitz 18.10.2023 11:16

Małgorzata Tomaszewska prosi o pomoc. W ważnym dla siebie dniu zwróciła się do wszystkich. Chodzi o jej dziecko

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF; instagram.com/malgorzata_tomaszewska; Małgorzata Tomaszewska z prośbą do fanów

Małgorzata Tomaszewska jest już w naprawdę zaawansowanym etapie ciąży. Mimo to wciąż pojawia się w telewizji, chwaląc się swoim imponującym brzuszkiem. Choć swój stan błogosławiony przechodzi bez większych problemów, postanowiła poprosić fanów o pomoc.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Prezenterka bardzo skrupulatnie chroni swoją prywatność, dlatego zadbała o to, by informacja o jej ciąży wyszła do mediów od niej samej. Kilka tygodni temu wyjechała na urlop i uznała, że to właśnie wtedy pochwali się swoim brzuszkiem. Wcześniej odpowiednio ukrywała go sprytnymi kreacjami.

tomaszewska w ciąży.jpg
Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Jednocześnie wciąż nie zdradziła, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. Przyznała, że jej ukochany nie ma potrzeby, by być osobą publiczną, dlatego Tomaszewska w ogóle go nie pokazuje.

Nie mogła oddychać... W środku nocy gruchnęły wieści o ciężarnej Małgorzacie Tomaszewskiej, na wideo aż prosi o pomoc

Małgorzata Tomaszewska poprosiła fanów o pomoc

Całkiem niedawno Tomaszewska przechodziła przeziębienie i wówczas prosiła fanów o naturalne metody leczenia, bo nie chciała zaszkodzić dziecku lekami. Remedium okazał się intensywny napar z imbiru. Teraz prezenterka znów zwróciła się do swoich fanów i to w jeszcze ważniejszej sprawie.

Zbliża się bowiem czas, w którym warto mieć już podjętą decyzję dotyczącą imienia dziecka. Choć Tomaszewska z pewnością ma jakieś swoje pomysły, poprosiła fanów, by podzielili się z nią swoimi. Być może któryś ją zainspiruje?

Jakie imię da dziecku Małgorzata Tomaszewska?

Pod wpisem prowadzącej “Pytania na śniadanie” pojawiło się już mnóstwo komentarzy z propozycjami. Jedne z nich dotyczą zupełnie klasycznych, polskich imion, a inne są dużo bardziej kreatywne. Można podejrzewać, że Tomaszewskiej bliżej do tych drugich.

W końcu ma już jedno dziecko i ono absolutnie nie nosi tradycyjnego, polskiego imienia. Z poprzedniego związku ma bowiem synka Enzo, którym bardzo ochoczo dzieli się w mediach społecznościowych. Z córeczką pewnie będzie to samo.

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!