Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Michała Wiśniewskiego przeszedł oszałamiającą metamorfozę. Xavier chce przebić ojca w oryginalnych fryzurach?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 27.04.2023 16:46

Syn Michała Wiśniewskiego przeszedł oszałamiającą metamorfozę. Xavier chce przebić ojca w oryginalnych fryzurach?

Syn Michała Wiśniewskiego/Xavier Wiśniewski
fot. yuoTube/TVN Style

O Xavierze Wiśniewskim coraz głośniej w polskim internecie. Kilka dni temu ukazał się czwarty singiel chłopaka, zatytułowany „Presja”.  Teraz na jego mediach społecznościowych ukazało się zdjęcie, które udowadnia, że Xavier idzie w ślady swojego ojca nie tylko pod względem muzycznym!

Xavier zaskoczył oryginalną fryzurą. Postanowił również zmienić kolor włosów.

Xavier Wiśniewski – idzie w ślady ojca?

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem lidera grupy „Ich Troje”. 20-latek ma czwórkę młodszego rodzeństwa, a już wkrótce Michał Wiśniewski doczeka się szóstego potomka. Mamą najmłodszej pociechy jest obecna żona piosenkarza, Pola Wiśniewska. 

Xavier Wiśniewski zdecydował się pójść w ślady ojca. Aby zawodowo zająć się muzyką i tańcem zrezygnował ze studiów. Jego rodzice nie przyjęli tej decyzji z entuzjazmem, ale mimo to go wspierają. Jak ujawnił w 2022 roku, Xavier pracuje razem z tatą w jego biurze, a także wspólnie jeżdżą na koncerty. Jak się okazuje, młody muzyk może być podobny do ojca także na polu… fryzur. 

"Wyciągnęli ją z łóżka", później doszło do tragedii. Porażające, co spotkało córkę Martyny Wojciechowskiej

Xavier Wiśniewski zaskakuje nowa fryzurą

Czerwone włosy Michała Wiśniewskiego należą do jego najbardziej charakterystycznych cech. Czy Xavier również uczyni z nowej fryzury swój znak rozpoznawczy? 

W poprzednich latach Xavier Wiśniewski stawiał na krótko obcięte włosy. W młodości natomiast były dłuższe, co pozwalało na ich modelowanie i bardziej wymyślne fryzury. Tym razem muzyk zaprezentował na swoim profilu na Instagramie zademonstrował nowy wygląd, który charakteryzuje się krótko przystrzyżonym dołem w naturalnym kolorze oraz mocno tlenioną górą, która jest nieco dłuższa, nie na tyle jednak, by sięgała uszu. 

Syn Michała Wiśniewskiego zrobi karierę jako muzyk?

Xavier Wiśniewski ma już na koncie kilka utworów. Jak powiedział w rozmowie z portalem Viva, stara się nie żyć rozrzutnie, a zaoszczędzone pieniądze inwestuje w siebie: 

Ale ja raczej staram się pieniądze oszczędzać, a jeżeli już gdzieś uzbieram, to ładować gdzieś faktycznie w siebie, jak teraz zrobiłem przy najnowszym klipie i w ogóle przy mojej muzyce – powiedział.

Być może już wkrótce zrobi się nim głośno w branży muzycznej.

Źródło: Viva