Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Edyty Górniak chętny na występy w "Tańcu z gwiazdami". Stawia warunki
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 04.04.2023 18:31

Syn Edyty Górniak chętny na występy w "Tańcu z gwiazdami". Stawia warunki

Syn Edyty Górniak
fot. KAPiF

Syn Edyty Górniak z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy. Allan Krupa wyprowadził się już od matki i mieszka ze swoją dziewczyną, pomimo tego, że jeszcze jest nastolatkiem. Ostatnio wyraził gotowość wzięcia udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Stawia jednak pewne warunki.

Krupa zajmuje się rozkręcaniem muzycznych imprez w Warszawie, a niedawno z okazji 18. urodzin wydał swój pierwszy singiel i pracuje nad płytą. Muzycznie rozwija się coraz prężniej.

Syn Edyty Górniak odrzucił propozycję wzięcia udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Dzięki rosnącej rozpoznawalności dla Krupy spływają coraz częstsze propozycje związane ze światem show-biznesu. Raz już odmówił występu w “Tańcu z gwiazdami”. Zreflektował się jednak i oznajmił niedawno, że drugi raz tej propozycji by nie odrzucił.

Wtedy powodem odrzucenia zaproszenia była chęć skupienia się na muzyce. Teraz jednak przystałby na propozycję, aby zarobić łatwe pieniądze. Jest otwarty, jeżeli produkcja Polsatu przystanie na kilka jego warunków.

Wygrała milion w "Milionerach", z pieniędzy już nic nie zostało. Niesłychane, co zrobiła z nimi seniorka

Warunki syna Edyty Górniak przed udziałem w "Tańcu z gwiazdami"

W rozmowie z “Super Expressem” syn Edyty Górniak wyjawił, że za dobrą sumę chętnie wziąłby udział w programie. 

- Tylko głupi pogardziłby takimi pieniędzmi.

Dodał, że odmówiłby tylko gdyby musiał tańczyć nago. W innych przypadkach chętnie rozważy takie propozycje. Pieniądze, które zarobiłby za udział w programie mógłby przeznaczyć na wyposażenie własnego studia do tworzenia muzyki.

Syn Edyty Górniak zaczął zarabiać z muzyki

Allan Krupa przyznał także, że jego muzyczna twórczość zaczęła generować dochody. Nie są to na razie zawrotne kwoty, ale cieszy się, że w ogóle cokolwiek na tym zarobił i ma świadomość, że na większe pieniądze jeszcze przyjdzie czas. 

Trzeba przyznać, że pomimo młodego wieku raper ma dojrzałe podejście do biznesu i wydaje się, że z taką chłodną głową sukces jest mu pisany. Na pewno warto obserwować dalszy rozwój jego kariery.

Allan Krupa
fot. Youtube.com/@TVPBadzmyRazem

Źródło: ludzie.fakt.pl

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem