Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał nagły komunikat. Chodzi o niego i Jacka Wójcika. Fani oszaleją
Michał Fitz
Michał Fitz 31.08.2023 17:17

Syn Dagmary Kaźmierskiej przekazał nagły komunikat. Chodzi o niego i Jacka Wójcika. Fani oszaleją

Conan Kaźmierski i Jacek Wójcik
instagram.com/conanbestia; instagram.com/jacek_wojcik_official

Jacek Wójcik i Conan Kaźmierski zyskali popularność dzięki matce drugiego z nich, Dagmarze, która do dziś pozostaje prawdopodobnie najpopularniejszą z “Królowych życia”. Jak się okazuje, obaj panowie połączyli teraz siły i szykują dla fanów coś specjalnego. Co konkretnie?

Conan nie chciał być gwiazdą telewizji

Conan to dobrze zbudowany, przystojny mężczyzna, więc gdyby chciał popłynąć na fali popularności mamy, już dawno z sukcesem by to zrobił. On wolał jednak wybrać inną ścieżkę. Niemal całkowicie poświęcił się studiom medycznym. W przyszłości chciałby być pełnoprawnym lekarzem.

Niemal, bo wolny czas, którego i tak nie ma przez studia zbyt wiele, poświęcił na rozkręcanie swojego biznesu. Jakiś czas temu zajął się prowadzeniem własnej budki z lodami. 

Odkryli, co wcześniej działo się w domu zmarłych tragicznie dzieci z Opola! Szokujące, co przeszły

Jacek Wójcik wkręcił się w telewizję

Zupełnie inaczej postąpił Jacek Wójcik. Przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej nie tylko chętnie pojawiał się z nią we wspomnianym wyżej programie, ale także wziął udział w kolejnym o nazwie “Made in Maroko”. Gościnnie występował także w teledyskach.

Jak się teraz okazuje, panowie połączyli siły. Z komunikatu, który wydał Jacek, wynika, że Conan nieco zmienił zdanie co do swojej obecności w mediach i show-biznesie. Czego się podjęli?

Conan Kaźmierski i Jacek Wójcik w jednym show

Jacek zwrócił się bowiem do fanów wprost z auta, które prowadził Conan. Jak zaznaczył, panowie byli w drodze do studia nagrań. Wójcik nie mógł jednak zdradzić, o jakie show dokładnie chodzi. Można przypuszczać, że to kolejna produkcja spod szyldu TTV.

Niedługo będziemy w telewizorni. Śledzić, patrzeć, obserwować!

Jacek i conan.JPG
instagram.com/jacek_wojcik_official

Źródło: Jastrząb Post