Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 65-latka adoptowała syna. Rok później wzięła z nim ślub, dzieli ich ponad 40 lat
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 28.01.2021 23:10

65-latka adoptowała syna. Rok później wzięła z nim ślub, dzieli ich ponad 40 lat

syn
fot. Facebook @Aku Wong Pati

Syn zdecydował się poślubić własną matkę. Nikt się nie spodziewał, że adopcja zakończy się partnerską miłością. Kobieta zakochała się w 24-letnim przybranym synu z wzajemnością. Cały świat obserwował szokującą decyzję Mbah Gambreng, która postanowiła wyjść za własnego, adoptowanego syna – w dodatku o ponad 40 lat młodszego.

Matka zakochała się w swoim przybranym dziecku. Tym kontrowersyjnym tematem żyje cała południowa Indonezja, gdzie rozegrała się niezwykła historia. Syn postanowił poślubić własną, przybraną matkę, nie bacząc na naturę ich relacji, ani na dzielące ich lata.

Wstrząsająca decyzja. Kobieta poślubiła syna

Jak donosi portal o2.pl, na początku nic nie wskazywało na niebywałe uczucie w tej indonezyjskiej rodzinie. Kobieta chciała pomóc młodemu chłopakowi stanąć na nogi.

Podczas jednej z rozmów, już po adopcji zapytała go o plany na przyszłość. To, co usłyszała, odmieniło ich życie.

Według portalu o2.pl Mbah powiedziała, że traktowała chłopaka jak własne dziecko i nie zamierzała go poślubić. Podobno to syn wyszedł z inicjatywą.

Kiedy zapytała go, czy zamierza znaleźć dziewczynę i się ożenić, powiedział, że chce wziąć ślub tylko z nią.

Syn poślubił matkę

Według doniesień ceremonia ślubna odbyła się w domu matki. 65-letnia kobieta i 24-letni syn wyznali sobie miłość.

Para podkreśla, że różnica wieku im nie przeszkadza i są ze sobą szczęśliwi. Mbah ma pod swoją opieką jeszcze trzy córki.

Sytuacja jest kontrowersyjna, ponieważ pomimo braku więzów krwi, kobieta sama wyznaje, że traktowała swojego obecnego męża jak syna. Formalnie była jego przybraną matką. Dodatkowo kontrowersje wzbudza ogromna różnica wieku między małżonkami.

Takie niespotykane sytuacje mają miejsce częściej, niż nam się wydaje. O jednej z nich pisaliśmy jakiś czas temu, kiedy to kobieta w ciąży zaszła w kolejną ciążę.

Zobacz zdjęcie:

macocha

Syn poślubił własną matkę. Jakby tego było mało, dzieli ich prawie 40 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Tagi: macocha Ślub syn
Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces