Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Bomba ukończyła jedną z najsławniejszych szkół. Jej wykształcenie jest imponujące
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 07.04.2021 21:40

Sylwia Bomba ukończyła jedną z najsławniejszych szkół. Jej wykształcenie jest imponujące

Sylwia Bomba wykształcenie
fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba podczas swojej wizyty w DDTVN opowiedziała o swoim wykształceniu. Wielu jej fanów nie znało tego fragmentu z jej życia. Celebrytka ukończyła jedną z najsłynniejszych szkół w naszym kraju.

Sylwia Bomba w świadomości wielu widzów zasłynęła dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie show pokochali ją, dzięki niezwykle trafnym komentarzom, a dodatkowo sam jej wygląd również przykuwa spojrzenia.

Sylwia Bomba jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca zdjęcia, a także wpisy dotyczącym życia prywatnego. Ostatnio była gościem programu „Dzień dobry TVN”, gdzie między innymi opowiedziała o swoim wykształceniu.

Jaką szkołę skończyła Sylwia Bomba?

Podczas wywiadu celebrytka wyznała, że z wykształcenia jest fotografem. Co ciekawe, Sylwia Bomba uczyła się fachu w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Jest to ta sama uczelnia, o której ostatnio zrobiło się głośno za sprawą mobbingu, który miał dotknąć studentów kierunku aktorskiego.

Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało – wyznała Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba zajmuje się nie tylko fotografią, ale też założyła agencję reklamową. Wykształcenie, a także umiejętności, które zdobyła w Łódzkiej filmówce, bez wątpienia pomagają jej w prowadzeniu biznesu.

Przy okazji sprawiają, że jej profile w mediach społecznościowych wyróżniają się na tle innych, właśnie dzięki zamiłowaniu do fotografii.

Choć jest to raczej mniej znany szczegół z jej życiorysu, to pokazuje nam, że rozwijanie i pielęgnowanie swojej pasji, może w przyszłości pomóc nam również w rozwoju kariery.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: WP.pl