Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Świat według Kiepskich: Wyszła na jaw prawda o chorobie Marzeny Kipiel-Sztuki
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.03.2021 22:16

Świat według Kiepskich: Wyszła na jaw prawda o chorobie Marzeny Kipiel-Sztuki

Świat według Kiepskich
fot. eastnews.pl/TOMASZ ZUKOWSKI

Wydawać by się mogło, że w ostatnim czasie nad aktorami serialu „Świat według Kiepskich” zawisły czarne chmury. W przeciągu kilku ostatnich miesięcy odeszło aż 3 aktorów, których mogliśmy podziwiać w produkcji Polsatu. Teraz znów dotarła do nas przykra wiadomość. Okazało się bowiem, że Marzena Kipiel-Sztuka cierpi na poważną chorobę.

„Świat według Kiepskich” to jeden z najbardziej lubianych seriali. W ostatnim czasie jego fani musieli zmierzyć się z przykrymi informacjami. Dziś informujemy o kolejnych, niezwykle smutnych doniesieniach dotyczących bohaterki serialu – Marzeny Kipiel-Sztuki.

„Świat według Kiepskich”: Marzena Kipiel-Sztuka

W ostatnim czasie „Świat według Kiepskich” przeżywa trudny czas. W ciągu minionych kilku miesięcy pożegnaliśmy aż trzech aktorów, którzy brali udział w produkcji.

Pierwszym z nim był Dariusz Gnatowski, który wcielał się w rolę Arnolda Boczka. Na początku 2021 roku odszedł Ryszard Kotys, który grał serialowego Mariana Paździocha. Z kolei w lutym informowaliśmy o śmierci Stanisława Wolskiego.

Teraz dotarły do nas kolejne przykre informacje dotyczące Marzeny Kipiel-Sztuki, aktorki wcielającej się w rolę Halinki Kiepskiej. Okazało się, że choruje na depresję, o czym sama opowiedziała podczas jednego z ostatnich wywiadów dla tygodnia „Świat i Ludzie”:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc – wyjaśniła Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena Kipiel-Sztuka na temat swojej sytuacji finansowej

Jakiś czas temu krążyły w mediach plotki, jakoby bohaterka serialu „Świat według Kiepskich” miała olbrzymie problemy finansowe. Szybko okazało się jednak, że sytuacja nie jest tak tragiczna. jak zarysowały to niektóre portale.

Aktorka odniosła się do tego w wywiadzie:

-Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy – wytłumaczyła artystka.

Mamy nadzieję, że ten rok okaże się lepszy od poprzedniego. Przez obecną sytuację zarówno w kraju, jak i na świecie wiele osób mierzy się trudnościami.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Świat i Ludzie