Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Superniania zwróciła się do rodziny Kubackich. Miała im do przekazania kilka słów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.03.2023 17:41

Superniania zwróciła się do rodziny Kubackich. Miała im do przekazania kilka słów

Superniania
fot. KAPIF; PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News

Superniania zabrała głos w sprawie choroby Marty Kubackiej. Dorota Zawadzka zwróciła się bezpośrednio do rodziców i ich córeczek. Gwiazda okazała rodzinie swoje wsparcie.

Dawid Kubacki poinformował fanów o tym, jak obecnie czuje się jego żona. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głos zabrała również sama Superniania.

Jak obecnie czuje się Marta Kubacka?

W niedzielny poranek Marta Kubacka trafiła do szpitala z problemami z układem krwionośnym oraz podejrzeniem arytmii serca. Dawid Kubacki, gdy tylko dowiedział się o złym stanie żony, natychmiast zrezygnował z udziału w kolejnych konkursach Pucharu Świata i powrócił do Polski, aby wspierać ukochaną.

Od tej pory cała Polska żyje doniesieniami na temat stanu zdrowia Marty Kubackiej i trzyma kciuki za jej szybki powrót do pełni sił. Teraz skoczek narciarski zamieścił najnowszy post, w którym poinformował, jak obecnie czuje się jego ukochana.

Niesłychane, jak teraz wygląda Kampio z "Chłopaków do wzięcia". Mocno zainwestował w swój wygląd

Dawid Kubacki poinformował o stanie zdrowia swojej żony

Teraz sportowiec zamieścił poruszający post, w którym zwrócił się do wszystkich swoich fanów i osób, które są z nim w tym trudnym okresie. Dawid Kubacki nie tylko podziękował wszystkim za wsparcie i miłe słowa, ale też przekazał najnowsze wieści na temat stanu zdrowia swojej ukochanej. Skoczek narciarski wyznał, że Marta jest dziś stabilna i czuje się odrobinę lepiej. 

-Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał Dawid Kubacki na Facebooku.

 

Superniania zwróciła się do Dawida Kubackiego i jego żony

Pod najnowszym zdjęciem w social mediach skoczka nie zabrakło komentarzy i reakcji internautów. Fani natychmiast okazali mu swoje wsparcie i zapewnili, że dalej będą pamiętać o Marcie i modlić się za jej szybki powrót do zdrowia.

Głos w sprawie zabrało również wiele gwiazd. Jedną z nich była Dorota Zawadzka, która przez wiele lat prowadziła kultowy program “Superniania”. Teraz gwiazda postanowiła dodać otuchy całej rodzinie Kubackich.

-Panie Dawidzie. Wysyłam dobrą energię Pani Marcie, Panu i dziewczynkom - napisała Superniania na Facebooku.

Zobacz post:

Superniania.jpg

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces