Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Studentka znalazła w książce list sprzed 23 lat. Po przeczytaniu treści, nogi się pod nią ugięły
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 10.09.2020 19:31

Studentka znalazła w książce list sprzed 23 lat. Po przeczytaniu treści, nogi się pod nią ugięły

studentka
fot. facebook.com/Uniwerystet Wrocławski

Studentka zupełnie nie spodziewała się, że znajdzie w książce tak wyjątkowy list. Był datowany na 1997 rok, został więc napisany aż 23 lata temu. Kiedy go przeczytała, nie mogła w to uwierzyć, przecierała oczy ze zdumienia. Z wrażenia wmurowało ją w ziemię.

Studentka jednej z większych uczelni w Polsce przygotowywała się do nadchodzącego egzaminu. Sięgnęła po potrzebną jej książkę i oniemiała. Wśród kartek znalazła pewną starą wiadomość. Jej treść wywołała wiele emocji.

Studentka znalazła w książce list

Jedna ze studentek uczących się na Uniwersytecie Wrocławskim (UWr), podczas przygotowywania się do egzaminu, znalazła w podręczniku Podstawy embriologii zwierząt wyjątkową wiadomość. Był to list dziadka do wnuczki, datowany na 17 marca 1997 roku, a więc został napisany aż 23 lata temu.

Kartę ze słowami od dziadka studentka postanowiła oddać władzom uczelni. Ta umieściła zdjęcie listu wraz z jego treścią, w celu znalezienia adresatki.

— Był 17 marca 1997 roku, kiedy to dziadek napisał piękny list do wnuczki, prawdopodobnie studentki biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. 23 lata później inna studentka biologii na UWr odnalazła ten list w książce Podstawy embriologii zwierząt, przygotowując się do egzaminu.
Szukamy adresatki listu. To z pewnością piękna pamiątka…. Może z Waszą pomocą się to uda? — napisali na Facebooku.

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Adresatka listu się odnalazła

To niesamowite, ale adresatka listu dzień później się już odnalazła. Zgłosiła się pod komentarzem w zamieszczonym poście na mediach społecznościowych. Okazała się nią Magdalena Nowicka, która 23 lata temu studiowała na ówczesnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu, czyli dzisiejszym Uniwersytecie Przyrodniczym. Dzień później uczelnia wystosowała komunikat o szczęśliwym zakończeniu tej wzruszającej historii.

— To list mojego dziadka, nieżyjącego już Zdzisława Nowosielskiego z Elbląga, do mnie. W ’97 roku byłam studentką II roku weterynarii na AR i widać, przygotowywałam się z embriologii. Niesamowita niespodzianka, wzruszająca. Pozdrawiam uczelnię — napisała pani Magdalena.

Koniec całej tej sprawy jest niesamowity.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

List odnalazł się po 23 latach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  2. Nie miał szans, nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Źródła: fakty.interia.pl, facebook.com

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów