Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek z mężem dali się ponieść na wakacjach. Para zrobiła wielkie show w nocy na plaży
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.01.2022 11:13

Katarzyna Cichopek z mężem dali się ponieść na wakacjach. Para zrobiła wielkie show w nocy na plaży

Katarzyna Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek przebywa obecnie z rodziną na urlopie. Jako miejsce odpoczynku wybrali Seszele. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się wczoraj nagranie, na którym widać wyjątkowo romantyczną chwilę na plaży.

Na profilu Katarzyny Cichopek od kilku dni pojawiają się zdjęcia i relacje z rodzinnego urlopu na Seszelach. Słońce, rajskie plaże, lazurowa woda i egzotyczna roślinność — wydają się idealnym przepisem na ulgę dla ciała, ducha, rodziny i związku.

Szczególnie ten ostatni wydaje się rozkwitać — mamy na to dowody dzięki nagraniu z Instagrama. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stanowią zgrany duet.

Katarzyna Cichopek z mężem dali niezwykłe show na plaży

Ostatnia relacja na profilu gwiazdy zwróciła naszą szczególną uwagę. Nocne nagranie z plaży zaparło nam dech. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dali się ponieść magii chwili i na tle fal ciemnego oceanu zrobili show, od którego nie można było oderwać wzroku.

Para zatańczyła na brzegu piękny, romantyczny taniec. Katarzyna Cichopek w lekkiej sukience, oboje boso — z nagrania promieniowała radość z chwili.

Spontaniczny pokaz zaczął się od wspólnego tańca z dziećmi, potem para sama pokazała, co potrafi. Nagranie zakończył samotny pokaz Katarzyny Cichopek. Można zauważyć, że aktorka jest w formie!

Zobacz zdjęcia:

Źródło: Instagram
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie