Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wieści o relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ktoś ewidentnie zauważył niepokojące znaki
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 11.10.2023 13:41

Smutne wieści o relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ktoś ewidentnie zauważył niepokojące znaki

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Kasi Cichopek, fot. Instagram/katarzynacichopek
Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Kasi Cichopek, fot. Instagram/katarzynacichopek

Ponad rok temu media obiegła wiadomość o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Chociaż ujawnienie ich relacji nie przebiegło do końca po ich myśli, od tego czasu para jest właściwie nierozłączna i chętnie dzieli się swoją miłością z fanami. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski chętnie wspólnie podróżują

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chętnie dzielą się swoim szczęściem, co skrzętnie dokumentują na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych. Ostatnio zakochani wybrali się na wycieczkę do Szkocji, podczas której świętowali 41. urodziny aktorki i prezenterki. To nie pierwsza tegoroczna wyprawa pary prowadzących program „Pytanie na śniadanie” – odwiedzili także między innymi Egipt czy Grecję.

Para chętnie dzieli się także wspólnymi zdjęciami z zagranicznych wojaży, ale również spędzanego wspólnie czasu w kraju. Ekspert od mowy ciała zdecydował się przeanalizować ich ostatnie fotografie.

Marcin Hakiel właśnie przestał milczeć. Dzwonił do Kurzajewskiego, dzisiaj ujawnił o Cichopek wstrząsającą prawdę

Kasia Cichopek chętnie dzieli się zdjęciami w swoich mediach społecznościowych

Zdjęcia zakochanej pary postanowił skomentował ekspert od mowy ciała Maurycy Seweryn. W rozmowie z portalem „Pudelek” ujawnił, że przyjrzał się kilku ostatnim zdjęciom opublikowanym na instagramowym profilu Katarzyny Cichopek. Jak zdradził dopatrzył się w nich drugiego dna, które miałoby sugerować, że nie wszystko w życiu gwiazd jest idealne. 

Wybrałem trzy zdjęcia z tych ostatnio opublikowanych. Wszystkie są w klasycznym schemacie dla Instagrama. Pokazują szczęśliwa i uśmiechniętą Panią Katarzynę. Jednak te trzy są nieco inne. Tylko nieco. Wpisują się w schemat i technikę budowania wizerunku, ale...

Ekspert od mowy ciała ocenia zachowanie Kasi Cichopek

Jak ujawnił Maurycy Seweryn, na zdjęciach do których pozują wspólnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski może się dopatrzeć, że aktorka i prezenterka wcale nie czuje się komfortowo u boku ukochanego, któremu ma bardziej zależeć na okazywaniu emocji. Ekspert dodał, że na zdjęciach grupowych ze Szkocji Katarzyna Cichopek zdaje się czuć bardziej komfortowo w towarzystwie innych osób. 

Pierwsze dwa pokazują, że na okazywaniu czułości bardziej zależy Panu Maciejowi. Na obu to on przytula się do partnerki, albo jak na drugim ujęciu wręcz w nią wtula. Pani Katarzynie natomiast, mimo ogólnie pozytywnej mowy ciała, nie udaje się ukryć negatywnych emocji. Odchyla się od partnera (na pierwszym zdjęciu mocniej – ramionami, nogami a na drugim zdjęciu delikatniej, bo tylko głową). (…) Pani Katarzyna nie lubi nieoczekiwanych ani tym bardziej wymuszonych zdjęć. Zawsze chce czuć się i wyglądać ładnie. Dopiero wtedy gdy pasują do jej wizerunku.

Źródło: Pudelek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania