Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślubu nie będzie! Doda wraca w wielkim stylu. Piosenkarka zaskakuje nawet najwierniejszych fanów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.11.2023 08:11

Ślubu nie będzie! Doda wraca w wielkim stylu. Piosenkarka zaskakuje nawet najwierniejszych fanów

Doda powróciła po dłuższej przerwie od mediów społecznościowych, fot. KAPiF, Instagram/dodaqueen
Doda powróciła po dłuższej przerwie od mediów społecznościowych, fot. KAPiF, Instagram/dodaqueen

Każdy chyba zauważył, że przez ostatnie tygodnie Doda nieco zniknęła ze swoich social mediów. Wielu fanów spekulowało nawet, jaki może być powód jej dwutygodniowej nieobecności. W końcu głos zabrała sama wokalistka, która zaskoczyła wszystkich swoim niespodziewanym wyznaniem.

Doda podzieliła się z fanami ważną wiadomością

Doda powróciła do mediów społecznościowych w wielkim stylu. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi obserwatorami nagraniem zrealizowanym w tropikalnym klimacie. Wokalistka paraduje na nim w skąpym kostiumie kąpielowym. Doda wykorzystała tę chwilę, by przekazać swoim fanom ważne informacje na temat nadchodzących koncertów w ramach trwającej trasy Aquaria

Wszyscy wierni fani piosenkarki mogą już teraz zacierać ręce z wrażenia. Artystka ujawniła, że jej finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku 27 stycznia 2024 roku na Ergo Arenie. Chętni mogą także nabyć bilety na wydarzenie w Łodzi, gdzie pojawiła się ich dodatkowa pula. 

Aquaria zakończy swoją trasę nad morzem jak na prawdziwą syrenę przystało! Do tego DODAtkowe bilety w Łodzi ( mało ale to i tak mega niespodzianka dla spóźnionych - napisała szczęśliwa gwiazda na Instagramie.

Doda apeluje o pomoc. Poruszył ją filmik Gońca o seniorce opiekującej się chorym synem Przykre słowa po wczorajszym występie Dody. "Wieje tandetą", fani rzucili się w obronie gwiazdy

Doda wypoczywała w rajskich okolicznościach przyrody

Wokalistka w poście towarzyszącym nagraniu ujawniła także powód swojej nieobecności. Jak zdradziła, spędziła ten czas w miejscu z jej snów. Doda nie ukrywała, że wypoczynek był jej bardzo potrzebny i na dwa tygodnie zaszyła się w rajskich krajobrazach Tajlandii. Jak ujawniła artystka, swoje wakacje spędziła w 5-gwiazdkowym hotelu Paradox Resort Phuket.

Na odważnym nagraniu możemy zauważyć, jak gwiazda siedzi na plecionej huśtawce, a następnie spaceruje pomiędzy bujną roślinnością. Chwilę później piosenkarka pokazuje nam hotel, w którym przyszło jej spędzić minione dwa tygodnie. Nie da się ukryć, że całość prezentuje się naprawdę luksusowo.

Wiem, że zniknęłam ostatnio, ale byłam na 4. wyspach, miałam dużo przygód i zero chęci na telefon – czytamy w opisie nagrania.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co spotkało Dodę w trakcie trasy koncertowej. Płyną wyrazy współczucia.

Fani Dody nie kryją radości

Co ciekawe, post gwiazdy był już wcześniej zapowiadany przez nią samą na InstaStory za pomocą zdjęcia malowniczego drzewa, określanego mianem “Weeding tree”. Nic więc dziwnego, że wiele fanów pomyślało, że Doda chce poinformować ich o zmianach dotyczących jej życia uczuciowego. Szybko jednak okazało się, że szczęśliwa nowina to nie ślub, ale zbliżające się koncerty.

Internauci nie kryją radości i w komentarzach pod najnowszym nagraniem gwiazdy zgodnie życzą jej udanego urlopu i wyznają, że nie mogą doczekać się kolejnych koncertów w ramach jej trasy. 

Love! Odpoczywaj. Widzimy się w Krakowie i Łodzi. Bez żadnego zastanowienia jadę na Gdańsk. Sprezentuję sobie najlepszy prezent na urodziny — koncert Dody

Boże płacze! Jest wymarzony Gdańsk. Dziękuję! Bilety kupione! Najpiękniejszy prezent świąteczny ever. Do zobaczenia pod sceną!

 

Tagi: doda
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?