Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował
Karol Osiński
Karol Osiński 26.09.2020 17:59

Adam Małysz skomentował ślub Justyny Kowalczyk. Zaczął niewinnie, a potem już się nie hamował

Justyna Kowalczyk
Fot. ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS /

Ślub Justyny Kowalczyk stał się jednym z najgorętszych tematów w mediach. Nasza Polska królowa nart wczoraj przekazała informację, że oficjalnie zmienia swoje nazwisko z Kowalczyk na Kowalczyk-Tekieli. Chwilę później posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. Słów nie szczędził także Adam Małysz, który odniósł się do wielkiego wydarzenia z życia sławnej Polki.

Wczoraj Justyna Kowalczyk oficjalnie ogłosiła, że wzięła ślub. Wybrankiem jej serca został instruktor wspinaczki górskiej Kacper Tekieli. Ludzie szeroko skomentowali wydarzenie z życia naszej polskiej Królowej nart, w tym były skoczek narciarski Adam Małysz, który nie szczędził słów. Bez dwóch zdań przejdą one do historii.

Justyna Kowalczyk wzięła ślub. Adam Małysz komentuje

Od wczoraj jednym z najgorętszych i najszerzej omawianych tematów w mediach oraz portalach społecznościowych jest ślub Justyny Kowalczyk. Najlepsza polska biegaczka narciarska w historii poślubiła swojego wieloletniego partnera Kacpra Tekieli. Para planowała swój ślub już w maju tego roku, jednak pandemia COVID-19 pokrzyżowała im plany.

W stronę mistrzyni skierowano mnóstwo serdecznych gratulacji i życzeń. Słów nie szczędzili także znane osoby w polskim show-biznesie, w tym Adam Małysz, który za pośrednictwem Facebooka dodał kilka słów od siebie:

Wspaniała wiadomość! Gratulacje, dużo szczęścia i – mimo Waszego hobby – oby jak najmniej pod górę. Sto lat Młodej Parze! – napisał Adam Małysz.

Jego przezabawne słowa wywołały mnóstwo emocji w sieci. Trzeba przyznać, że trafił w samo sedno.

  1. Walka trwała do samego końca, niestety nie żyje. Polskę właśnie obiegły najgorsze informacje
  2. Emerytura Beaty Tyszkiewicz woła o pomstę do nieba. Po dekadach pracy dostaje marne grosze
  3. Ślub miał być najpiękniejszym dniem ich życia, skończył się katastrofą. Kiedy pan młody wyszedł z wesela, odkrył porażającą prawdę

Wpis Adama Małysza wywołał wiele radości

Dzięki humorystycznemu przekazowi Adama Małysza wielu ludzi dowiedziało się, że nasza polska Królowa nart wzięła ślub. Pod zamieszczonym postem Orła z Wisły pojawiło się mnóstwo życzeń i gratulacji dla Justyny Kowalczyk i jej męża Kacpra.

Justyna z małżonkiem chcieli zachować dokładną datę ślubu w tajemnicy. I widocznie im się to udało. Fani nie mogli wyjść ze zdziwienia, że wszystko wyszło dopiero po fakcie. Niemniej jednak okazali wielką życzliwość naszej mistrzyni olimpijskiej i pod postami Małysza, jak i jej samej pojawiło się mnóstwo wyrazów szacunku i życzeń dla Justyny i jej świeżo upieczonego męża.

Życzymy Pani Justynie i Panu Kacprowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Adam Małysz złożył życzenia Justynie Kowalczyk z okazji ślubu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wieść o śmierci spadła jak z grom jasnego nieba. Miał tylko 44 lata
  2. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  3. Czy zajęcia religii powinny odbywać się w szkołach, czy kościołach?
  4. Osierociła 13-cioro dzieci, ujawniono porażające fakty. Gwiazda popularnego show popełniła samobójstwo
  5. Usłyszeli przeraźliwy krzyk. Policjant zabrał dziecko matce i zaczął biec ile sił, „było sine”
  6. Ze zwykłego puree ziemniaczanego zrobiła jesienny majstersztyk kulinarny. Wszystko za sprawą 2 dodatkowych składników

Źródło: o2.pl