Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiśniewski po 17 latach wyjawił prawdę o ślubie z Mandaryną. Lepiej wziąć głęboki oddech
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 12.12.2020 23:40

Wiśniewski po 17 latach wyjawił prawdę o ślubie z Mandaryną. Lepiej wziąć głęboki oddech

mandaryna
kadr z programu Jestem, jaki jestem

Michał Wiśniewski z wielkim sentymentem wspomina swój ślub z Mandaryną. Przypomnijmy, że para przyrzekła sobie miłość niedaleko bieguna północnego, na północy Szwecji, a uroczystość transmitowała telewizja TVN. Po 17 latach Michał Wiśniewski otwarcie przyznał: – Chcieliśmy imponować, robić wielkie show.

Michał Wiśniewski kilkanaście lat temu, gdy pobierał się z Mandaryną, był niezwykłym gwiazdorem. Jego utwory uwielbiała cała Polska, zespół Ich Troje święcił triumfy i dwukrotnie wystąpił na Eurowizji. Artysta był znany ze swojego ekscentryzmu i wydawania pieniędzy lekką ręką. Jego ślub z Mandaryną kosztował 2 miliony złotych.

Michał Wiśniewski o ślubie z Mandaryną

Mandaryna w pięknej sukni złożonej z trzydziestu tysięcy małych brylancików, Michał Wiśniewski w srebrnym, błyszczącym garniturze zajechali pod zbudowaną z lodu kaplicę saniami z zaprzęgiem złożonym z reniferów.

Brzmi jak wymysł skrajnych ekscentryków. Takimi właśnie artystami z fantazją byli wówczas członkowie Ich Troje. Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem po latach wspominał:

To były zupełnie inne czasy. Byłem 17 lat młodszy, miałem wielką fantazję. Chcieliśmy imponować, robić wielkie show. Było to ogromne przeżycie. Generalnie wspominamy to oboje z Martą bardzo dobrze. To był bardzo fajny czas, dzięki niemu mamy wspaniałą dwójkę dzieci, które niezwykle kochamy.

W sieci wciąż znajdziemy nagrania z programu Jestem, jaki jestem, w którym Michał Wiśniewski opowiadał o sobie. Jeden z odcinków został poświęcony ślubowi pary. Na nagraniu widać, że para była bardzo wzruszona.

Dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Związek niestety nie przetrwał. Para rozstała się kilka lat później. Z ich małżeństwo narodziło się dwoje dzieci Fabienne Marta i Xavier Michał. Oboje mają wspaniały kontakt z ojcem, Mandaryna zresztą także widuje się i przyjaźni z Michałem.

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego mają ze sobą i z tatą dobry kontakt. Artysta niejednokrotnie podkreślał, że stara się spędzając czas z ukochanymi potomkami razem i z każdym osobno.

Choć związek Mandaryny i Michała nie przetrwał, oboje lubią wracać do wspomnień niezwykłej i imponującej ceremonii, oboje przyznają, że było to spełnienie najskrytszych marzeń.

Michał Wiśniewski kilka lat temu pobrał się po raz piąty. Artysta nigdy nie przestał poszukiwać miłości. Tym razem jednak jego małżeństwo ucieka od zainteresowania mediów.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Para pobrała się w Kirunie, niedaleko bieguna północnego.

michał wiśniewski

Dzieci Michała i Marty są tak samo uzdolnione artystycznie jak rodzice.

michał wiśniewski

Michał i Mandaryna mają wciąż dobry kontakt.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzec
  3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii