Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sławomir "przekroczył sufit żenady", Kajra publicznie zrównała z ziemią nowy hit męża
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 02.04.2023 20:24

Sławomir "przekroczył sufit żenady", Kajra publicznie zrównała z ziemią nowy hit męża

Sławomir, Kajra
fot. KAPiF

Najnowszy hit Sławomira wywołuje w mediach skrajne reakcje. Najbardziej zaskakująca wydaje się jednak opinia jego żony. Kajra nie ukrywa, że wstydzi się "urodzinowego" przeboju męża. 

Sławomir i jego żona gościli w programie “Wieczorny Ekspress”. Prowadząca — Iwona Kurtyna mocno ich przepytała. 

Sławomir i "Kajra" są uwielbiani przez fanów

Sławomir i Kajra to uwielbiana przez widzów para. Świetnie dogadują się również zawodowo. Fani tłumnie przychodzą na ich koncerty. Wspólnie prowadzą także program “Tak to leciało!”.

Nie tak dawno temu oboje po raz kolejny pojawili się w “Pytaniu na śniadanie”, aby wspólnie z prowadzącymi świętować urodziny muzyka. Król rock-polo przyjechał z niespodzianką — opowiedział o nowej piosence, którą skomponował. Już wtedy Kajra zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. 

Żona Sławomira nie ukrywała, że utwór wzbudził w niej najgorszą reakcję, co mieli potwierdzać także członkowie zespołu. W najnowszym wywiadzie poparła swoje słowa. 

Pełen kościół i Magda Narożna w białej sukni. "Powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK", fani gratulują

"Kajra" krytykuje piosenkę Sławomira

Kobieta przyznała, że gdy usłyszała ten utwór po raz pierwszy nie wiedziała, jak zareagować:

- Nie wiedziałam, czy mam się śmiać, płakać, czy uciekać. Zawsze balansowaliśmy na granicy, ale tym razem Sławomir przekroczył sufit żenady - wyznała. 

“Cudowronek” ma uczcić 40. urodziny artysty. Kajra uważa, że u jej męża mógł nadejść kryzys wieku średniego i nie jest zadowolona z piosenki:

 - Będziemy grać ten utwór zawstydzeni, ale się zgodziliśmy. Choć nie było łatwo - przyznała. 

Sławomir broni utworu. "Cudowronek" wzbudza skrajne reakcje

Sławomir ma świadomość tego, że utwór jest ryzykowny, jednak po czterdziestce chce robić to co go cieszy, a ta piosenka jest właśnie czymś takim. Opowiedział także o teledysku:

- Nie każdy wytrzyma do końca teledysku, ja to rozumiem. Ale nie można kalkulować. Chciałem zrobić coś, w co wkłada się jakąś taką swoją radosną energię - wyjaśnił

Muzyk podziękował fanom za odbiór piosenki, która na Youtube została odtworzona już niemal 700 tys. razy. Na koniec Kajra przyznała jednak rację mężowi mówiąc, że utwór dobrze się przyjął.

Kajra i Sławomir
fot. instargram.com/superkajra

Źródło: Super Express

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem