Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skrzynecka chudziutka jak igiełka. Nagranie obiega sieć
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 20.02.2024 21:30

Skrzynecka chudziutka jak igiełka. Nagranie obiega sieć

Katarzyna Skrzynecka
Nagranie z Katarzyną Skrzynecką obiega Internet. Fot. KAPiF

Kilka dni temu Marcin Hakiel udostępnił filmik, który podbija internet. Tancerz wywija na nim z piękną, szczuplutką partnerką, którą okazała się… Katarzyna Skrzynecka! Artystka niemal od razu skomentowała nagranie, przyznając, że sama siebie nie poznała. Aż tak bardzo się zmieniła?

Marcin Hakiel był partnerem Katarzyny Skrzyneckiej w "Tańcu z Gwiazdami"

Nowa edycja “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Widzowie wiążą z programem wiele nadziei po tym, jak ten przeszedł niemałą rewolucję kadrową. Mimo to publiczność będzie miała okazję zobaczyć na parkiecie swoje ulubione sławy, m.in. Roksanę Węgiel, Dagmarę Kaźmierską, Filipa Chajzera, Macieja Musiała, Anitę Sokołowską czy Krzysztofa Szczepaniaka. 

Wiadomo, że do “Tańca z Gwiazdami” po latach przerwy powróci Marcin Hakiel, który będzie partnerem Dagmary Kaźmierskiej. Tancerz kilkukrotnie występował wcześniej na łamach tanecznego show, w tym w dwóch pierwszych edycjach w 2005 roku. Wówczas partnerował swojej przyszłej żonie, Katarzynie Cichopek, a także Katarzynie Skrzyneckiej. Teraz, gdy zbliża się jego powtórny występ, postanowił opublikować w sieci zaskakujące nagranie.

Gąsowski i Skrzynecka przyłapani na dziwnym zachowaniu w samochodzie. Chabior nie wytrzymał Katarzyna Skrzynecka na zdjęciach sprzed lat. JEDEN szczegół rzuca się w oczy. Jakim cudem?

Nagranie z Katarzyną Skrzynecką obiegło cały internet

Marcin Hakiel jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. Artysta posiada całkiem spore grono fanów, którzy regularnie obserwują jego poczynania w sieci. Hakiel natomiast zasypuje publikacjami, które ujawniają kulisy jego życia prywatnego oraz zawodowego. Tym razem, podczas przygotowań do nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”, tancerzowi zebrało się na wspominki, ponieważ opublikował na swoim Instagramie nagranie ze swojego udziału w show z 2005 roku.

Się miało te ruchy 19 lat temu – możemy przeczytać w opisie posta.

Na filmiku widać, jak Marcin Hakiel wywija na parkiecie z Katarzyną Skrzynecką, której wówczas partnerował. Para zaprezentowała wyjątkowego jive'a, który zachwycił publiczność zarówno 19 lat temu, jak i internautów w 2024 roku. Ich uwadze nie uszło, jak bardzo od tamtego czasu zmieniła się aktorka!

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Skrzynecka pokazała za dużo?! Strój kąpielowy ledwo przykrył ciało, ALE figura

Katarzyna Skrzynecka w zupełnie innej odsłonie. Nie poznała sama siebie

Katarzyna Skrzynecka z entuzjazmem zareagowała na filmik, który opublikował Marcin Hakiel. W komentarzu pod postem podziękowała mu za przypomnienie tamtych miłych chwil spędzonych razem na parkiecie:

Marcinuuu Kochany. Ależ mi sprawiłeś fantastyczną NIESPODZIANKĘ I RADOŚĆ, przypomnieniem tej kapitalnej tanecznej przygody. Ileż my mieliśmy radości z tego tańca, ileż fantastycznej ENERGII. Aż łzy mi się serdeczne zakręciły w oczach, gdy to obejrzałam. To były chyba pierwsze "historyczne" 4 x 10 w historii tego programu. "TzG" było spełnieniem marzeń mojego dzieciństwa o nauce tańca towarzyskiego. A nauka pod Twoją opieką — wielką satysfakcją, pasją i radością. DZIĘKUJĘ CI SERDECZNIE ZA TAMTEN FANTASTYCZNY CZAS na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i stugodzinnych żmudnych prób w szkole tańca" – napisała.

Na nagraniu, które obiegło już cały internet, aktorka miała zaledwie 34 lata. Fani zachwycili się jej ruchami, ale również szczupłą i kobiecą sylwetką. Jedna z internautek wprost napisała, że nie poznała Skrzyneckiej:

Pani Skrzynecką jaka szczupła… Aż nie poznałam.

Przez taki komentarz niejedna gwiazda mogłaby poczuć się urażona, jednak nie Katarzyna Skrzynecka, która słynie ze swojego poczucia humoru oraz ogromnego dystansu. 

Ja też – odpisała fance, dołączając kilka śmiejących się emotikonek.

Projekt bez nazwy (34).png
Nagranie z Katarzyną Skrzynecką obiega Internet. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (35).png
Nagranie z Katarzyną Skrzynecką obiega Internet. Fot. KAPiF
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?