Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczne sceny podczas pogrzebu w Tarnobrzegu
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 10.09.2021 12:42

Skandaliczne sceny podczas pogrzebu w Tarnobrzegu

facebook.com/april.shepperd

Pogrzeb to zawsze trudne i bolesne doświadczenie. Zwłaszcza jeśli osoba zmarła przedwcześnie. Trudno wyrazić, co muszą przeżywać bliscy, jeśli na ceremonii pochówku wydarzy się coś podobnego do tego, co miało miejsce w Tarnobrzegu.

Traumatyczna historia wydarzyła się w Tarnobrzegu, w kościele świętej Barbary. Ten niewielki budynek był miejscem naprawdę przykrego wydarzenia. Żałobnicy byli zszokowani.

Pogrzeb w Tarnobrzegu – co stało się z trumną?

W tarnobrzeskim kościele odbywała się właśnie ceremonia pogrzebowa zmarłej przedwcześnie 39-letniej kobiety. Obecny był jej mąż, rodzina i przyjaciele.

Pracownicy firmy pogrzebowej podnieśli trumnę z ciałem, by przenieść ją na cmentarz. W pewnym momencie jeden z nich potknął się, a trumna runęła w dół po schodach kościoła.

Drewniana skrzynia stoczyła się po kościelnych schodach na sam dół. Zebrani byli przerażeni – na szczęście trumna nie otworzyła się ani nie zniszczyła.

Wdowiec po zmarłej wpadł we wściekłość i rzucił się w stronę nieuważnych pracowników. Nie można mu się dziwić, bo niewiele brakowało, aby doszło do nieszczęścia.

Całą sprawę skomentowała jedna z osób, która była świadkiem zdarzenia:

– Wszyscy byli w szoku, nawet trudno sobie wyobrazić, co musieli czuć najbliżsi zmarłej. Niewiele brakło, żeby jej mąż doskoczył do tych gości. Naprawdę to było wstrząsające, w głowie się nie mieści.

Źródło: se.pl, echodnia.eu

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania