Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Sanatorium miłości": Przekazano tragiczną informację, nie żyje Krzysztof Rottbard uczestnik pierwszej edycji
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 11.07.2023 17:22

"Sanatorium miłości": Przekazano tragiczną informację, nie żyje Krzysztof Rottbard uczestnik pierwszej edycji

Krzysztof Rottbard
fot. kadr z programu "Sanatorium miłości", nie żyje Krzysztof Rottbard

Bardzo przykre informacje przekazała produkcja programu “Sanatorium miłości". Nie żyje Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji show TVP. Mężczyzna miał 67 lat i fanom dał się zapamiętać jako niezwykle sympatyczna i uśmiechnięta postać. Z żoną rozwiódł się 16 lat temu, a w czasie uczestnictwa w hicie Telewizji Polskiej mężczyźnie niestety nie udało się znaleźć miłości.

Nie żyje uczestnik "Sanatorium miłości", Krzysztof Rottbard

- Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W wieku 67 lat odszedł od nas Krzysztof Rottbard, uczestnik pierwszej edycji Sanatorium Miłości. Dobry i otwarty kolega, zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Żegnaj Krzysztofie. Rodzinie i bliskim składamy serdeczne wyrazy współczucia - napisano na fanpage'u “Sanatorium miłości”.

Mężczyzna miał dwóch synów, a jeden odradzał mu wzięcie udziału w programie i Krzysztofowi zajęło wiele czas, aby go przekonać, że jest to dobry pomysł. Inne podejście do tej kwestii mieli jego znajomi, którzy wspierali go w jego decyzji.

"M jak miłość": Grała żonę Marka Mostowiaka, mało kto wiedział o dramacie. Po 12 latach zostawił ją dla znanej gwiazdy

Krzysztof Rottbard z "Sanatorium miłości" do końca wierzył w miłość

Krzysztof Rottbard do samego końca wierzył w to, że uda mu się odnaleźć miłość. Niestety nie zdążył tego zrobić. Mimo tego zaskarbił dużą sympatię fanów, za to swoje pozytywne podejście do życia. Mężczyzna prawie cały czas się uśmiechał.

W programie “Sanatorium miłości” dał się poznać ze swojej najlepszej strony, jednak nie dopisało mu szczęście. Fani produkcji są zdruzgotani informacją o jego śmierci. Post zebrał mnóstwo reakcji i komentarzy.

Internauci reagują na śmierć Krzysztofa Rottbarda z "Sanatorium miłości"

- Żegnaj Krzysztofie. Wyrazy współczucia dla rodziny - napisała internautka.

- Wyrazy współczucia… Super człowiek, zawsze uśmiechnięty i bardzo pozytywny - wspomina fan “Sanatorium miłości”.

- Był bardzo miły, budził we mnie same pozytywne odczucia przed ekranem - napisał internauta.

Pod postem pojawiło się też wiele innych kondolencji i serduszek upamiętniających Krzysztofa Rottbarda. Na razie nie znamy przyczyny śmierci, ani daty pogrzebu mężczyzny.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?