Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Sanatorium miłości: Kto zdobędzie tytuł Króla i Królowej Turnusu? Internauci już mają swoje propozycje
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 28.02.2021 20:49

Sanatorium miłości: Kto zdobędzie tytuł Króla i Królowej Turnusu? Internauci już mają swoje propozycje

Sanatorium miłości
(screen) Youtube/TVP VOD

Ich wybór może się wydać niektórym dość osobliwy. Argumenty mówią jednak wszystko.

Już niedługo koniec kolejnej odsłony „Sanatorium miłości”. Choć do ostatecznego rozstrzygnięcia zostało jeszcze trochę czasu, to internauci mają już swoje przypuszczenia dotyczące Królowej i Króla Turnusu. Kogo obstawiają?

„Sanatorium miłości”: kto zostanie Królową i Królem Turnusu?

Wielkimi krokami zbliża się finał trzeciej odsłony „Sanatorium miłości”. Seria zyskała sobie grono wiernych fanów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili losy kolejnych seniorów szukających drugiej połówki.

W tym sezonie nie brakowało wyrazistych postaci – swoje do powiedzenia mieli na pewno dowcipny Edek i wyważony Andrzej. Również Jadwiga okazała się być nie tylko osobą wielu talentów, ale również łamaczką serc.

Mogliśmy być również świadkami konfliktu między Anną i Janiną, który ze wszystkich sił starała się załagodzić Marta Manowska. Panie posprzeczały się wtedy o Zbyszka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Internauci już wiedzą. Jak obstawiają?

Jaki wynik zmagań obstawiają internauci? Część z nich jest absolutnie pewna swojego wyboru.

Władek królem a królową zostanie Halinka. Cała reszta miła i sympatyczna (może poza Andrzejem), ale bardzo nierówna w zachowaniu – pisała jedna z internautek.

W komentarzach to właśnie ta para przewija się najczęściej – Halinka wszystkich miała ująć swoją naturalnością, a Władek – spokojem i rozwagą w kwestii Jadzi. Jak będzie? Tego wiemy się już niebawem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [telemagazyn.pl]

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik