Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tyle zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 12.03.2021 17:14

Tyle zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”

sanatorium miłości
(screen) Youtube/TVP VOD

Ile tak naprawdę zarabiają uczestnicy programu „Sanatorium miłości”? Odpowiedź może nie wydawać się tak oczywista. W porównaniu z różnymi innymi programami, seniorzy biorący udział w show otrzymują szereg bonusów. Ile więc dostają pieniędzy do ręki?

Odpowiedź wydaje się być trudna, tym bardziej że wszystko jasne jest jedynie w przypadku jednej osoby w programie, a mianowicie Marcie Manowskiej.

Ile zarabiają uczestnicy „Sanatorium miłości”? Można się zdziwić

Minął kolejny już, trzeci, sezon „Sanatorium miłości”. Tym razem uczestnicy wypoczywali i bawili się wspólnie na turnusie w Polanicy-Zdroju na Dolnym Śląsku.

Dwanaścioro seniorów po raz kolejny starało się o swoje względy, chcąc nie tylko znaleźć miłość, ale również zdobyć tytuł Króla i Królowej Turnusu. To niełatwe zadanie w tym sezonie udało się aż trzem osobom! Pojawiły się dwie królowe – Jadzia i Halinka.

Prócz brania udziału w programie, uczestnicy musieli również brać udział w promocyjnych sesjach zdjęciowych, za które również im zapłacono. Portalowi Pomponik udało się dotrzeć do ich wynagrodzeń.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak dowiedział się portal, w pierwszym sezonie kuracjusze za każdy odcinek mieli otrzymać 1,5 tys. zł. Nie jest to duża kwota, jak za poświęcenie swojej prywatności i czasu, by przebywać na ciągłym widoku.

Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom – można przeczytać na Pomponiku.

Przede wszystkim zauważa się, że poza gotówką uczestnicy otrzymują również szereg benefitów na miejscu – zabiegi, opiekę lekarską i wiele innych atrakcji.

Kto zarabia najwięcej? Czy chętni mogą już się zgłaszać?

Spośród wszystkich osób, które widzimy na ekranie programu, najwięcej zarabia oczywiście Marta Manowska. Prezenterka znana jest nie tylko z pracy przy „Sanatorium miłości”, ale również „Rolnik szuka żony”.

Pomponik przekazał, że przy pierwszym sezonie zarabiała ok. 8-10 tys. zł za odcinek. Jest to z pewnością kwota, która mogłaby zadowolić prezenterkę, która włożyła w program wiele pracy.

Wiadomo też, że wielkimi krokami zbliżają się castingi do najnowszej odsłony programu dla szukających miłości seniorów.

Telewizja Polska zaprasza do wzięcia w nim udziału wszystkich Kandydatów i Kandydatki od 60. roku życia, którzy pragną odmienić swoje życie w najpopularniejszym reality-show dla seniorów w Polsce – można przeczytać w komunikacie.

Wiadomo, że zgłoszenia potrwają do 13 sierpnia 2021 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?