Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozwód po 44 latach. Gdyby mężczyzna zobaczył, jak teraz wygląda jego była żona, szybko by pożałował swojej decyzji
Katarzyna Kowalska
Katarzyna Kowalska 21.08.2019 15:15

Rozwód po 44 latach. Gdyby mężczyzna zobaczył, jak teraz wygląda jego była żona, szybko by pożałował swojej decyzji

wpadka
fot. screen programu Poranna rozmowa w RMF FM/rmf.fm/movies

Rozwód to zawsze bardzo bolesne doświadczenie… Nawet jeśli partnerzy decydują się na rozstanie w zgodzie, wspólnie spędzone lata to przecież bagaż wspólnych wspomnień i doświadczeń. Wiele kobiet jest przekonanych, że koniec długiego związku to ogromne niepowodzenie, które przekreśla szanse na szczęśliwą przyszłość. Z takiego założenia przez długi czas wychodziła Vicky- bohaterka tego artykułu.

Porzucona kobieta spędziła u boku swojego męża 44 lata. Gdy została sama, zupełnie się załamała. Nie zamierzała się jednak poddać! Za pośrednictwem bliskich osób zgłosiła się do twórcy kanału The Makeover Guy, dzięki któremu przeszła niewyobrażalną metamorfozę. A efekt? Powala na kolana!

Czas na zmiany

Christopher Hopkins, prowadzący popularnego formatu, wziął pod skrzydła porzuconą, niepewną siebie Vicky. Na nagraniu udostępnionym w sieci widzimy kobietę o smutnych oczach, która postanowiła opowiedzieć swoją historię w kilku słowach:

— Chcę nauczyć się, jak być najlepszą wersją siebie, umieć mierzyć się z przeciwnościami losu i poczuć się dobrze we własnej skórze — powiedziała — Jakiś czas temu rozwiodłam się z mężem i chcę zacząć nowe życie… — W tym momencie do oczu Vicky zaczęły napływać łzy.

Rozwód to nie koniec świata!

Prowadzący zapewnił ją, że zrobi wszystko, by ta znowu poczuła się atrakcyjna i pewna siebie. Pod koniec nagrania widzimy zupełnie inną kobietę! Radosna, z dopracowanym makijażem i nową fryzurą zupełnie nie przypominała siebie sprzed kilku chwil.

Kobieta wspomniała, że to wydarzenie jest dla niej nowym początkiem. Internauci dodali, że Vicky wygląda, jakby odmłodniała nawet o kilka lat. Nie przemilczeli również faktu, że na jej twarzy w końcu pojawił się promienny uśmiech!

ZOBACZ NAGRANIE:

Rozwód

Vicky, która była cieniem własnej osoby, wyznała, że po 44 latach została porzucona przez swojego męża. Kobieta powiedziała, że chciałaby się znowu poczuć kobieco i wyglądać dobrze.

Rozwód

Gdy zobaczyła samą siebie w lustrze, nie mogła uwierzyć w tę przemianę. Pod zamieszczonym na platformie Youtube nagraniem, pojawiły się tysiące komentarzy. Internauci przyznali, że kobieta odmłodniała o kilka lat i wygląda kwitnąco!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Danuta Holecka dostała podobno od Marii Kaczyńskiej niezwykły prezent. Jego przeznaczenie może dziwić
  3. TVP wyemituje hitowy program kulinarny. Poprowadzi go dziennikarka ”Pytania na śniadanie”
  4. Aleksandra Dulkiewicz jest prezydentem Gdańska. Właśnie ujawniono jej przeszłość, była kimś zupełnie innym
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji