Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rozrywający serce wpis Sylwii Peretti pojawił się nagle. Teraz czas żałoby szczególnie boli. Łzy lecą same
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.11.2023 10:26

Rozrywający serce wpis Sylwii Peretti pojawił się nagle. Teraz czas żałoby szczególnie boli. Łzy lecą same

Sylwia Peretti uczciła pamięć swojego syna
Sylwia Peretti uczciła pamięć swojego syna, fot. Instagram/@sylwia_peretti

Sylwia Peretti na swoim profilu na Instagramie zamieściła poruszający wpis, za pomocą którego chciała uczcić pamięć swojego tragicznie zmarłego syna Patryka. Gwiazda zamierza kontynuować inicjatywę, którą podejmowała wspólnie z 24-latkiem.

Sylwia Peretti po raz kolejny nawiązała do śmierci swojego syna

W lipcu 2023 roku doszło do tragedii, która wywróciła życie gwiazdy programu “Królowe życia” do góry nogami. Właśnie wtedy w tragicznym wypadku samochodowym w centrum Krakowa zginął jej jedyny syn Patryk Peretti

24-latek jechał rozpędzonym autem z trzema kolegami, gdy nagle stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z Mostu Dębnickiego na Bulwar Czerwieński. Na miejscu zginęli wszyscy pasażerowie pojazdu. Kilka dni później okazało się, że syn Sylwii Peretii znacznie przekroczył dozwoloną prędkość, a w jego organizmie wykryto 2 promile alkoholu.

Łamiące słowa Sylwii Peretti. Z TYM przyjdzie jej się zmierzyć po śmierci syna. "Jak mam to zrobić bez ciebie?" To zdarzyło się w noc śmierci Patryka Peretti! Sylwia zdradza szczegóły, które przyprawiają o dreszcze: "Zatrzymał się..."

Sylwia Peretti załamała się po śmierci syna Patryka

Nic więc dziwnego, że zaraz po odejściu jej ukochanego syna Patryka Sylwia Peretti zniknęła z mediów i przestała udzielać się na Instagramie. Głos zabrał nawet jej menadżer, który wyznał, że gwiazda nie radzi sobie nie tylko z rodzinną tragedią, ale również napływającą na nią krytyką za zachowanie jej syna.

Ostatnio Królowa życia po raz pierwszy zabrała głos po śmierci 24-latka i zdradziła, że już nigdy nic gorszego nie przydarzy jej się w życiu. Teraz postanowiła nadać odejściu swojego dziecka pewien sens i uczciła go za pomocą poruszającego filmiku.

ZOBACZ TEŻ: Sylwia Peretti nie była w stanie świętować pierwszej rocznicy ślubu. Magiczny dzień zamienił się w tragedię.

Sylwia Peretti ucziciła syna za pomocą poruszającego wpisu

Dzisiaj na Instagramie gwiazdy pojawił się wzruszający post, za pomocą którego Sylwia Peretti oznajmiła, że zamierza kultywować tradycję, którą podejmowała wraz ze swoim synem. Królowa życia i Patryk Peretti co roku angażowali się w akcję pomocy dla domów dziecka pod nazwą “Paczka Peretki”. 

Wygląda jednak na to, że celebrytka wciąż zamierza ustawać w próbach pomocy potrzebującym. Na oficjalnych social mediach akcji pojawił się krótki filmik, na którym widzimy, że przygotowania powoli zmierzają do końca, a większość paczek jest już dokładnie spakowana. Wśród podarunków znalazło się również czarno-białe zdjęcie zmarłego Patryka Perettiego, które zdobi czerwona czapka świętego Mikołaja.

#paczkaperetki - to zgrana paczka niesamowitych ludzi, która jak zwykle nie zawodzi
Jesteście najlepsi, dziękuję...
Powoli magazyn Świętego Mikołaja, zapełnia się