Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rozenek aż zdębiała. Wielki trzask w "Dzień Dobry TVN"! Takiej wpadki dawno nie widzieliśmy
Michał Fitz
Michał Fitz 18.06.2023 11:14

Rozenek aż zdębiała. Wielki trzask w "Dzień Dobry TVN"! Takiej wpadki dawno nie widzieliśmy

Dzień Dobry TVN
kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Telewizja na żywo rządzi się swoimi prawami. W związku z tym, że wszystko jest emitowane natychmiast, nie ma czasu, by tuszować ewentualne wpadki, a te przecież zawsze mogą się wydarzyć. Taka miała miejsce w ostatnim wydaniu “Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek nieźle się wystraszyła, ale później potrafiła szybko obrócić całą sprawę w żart. Co się stało?

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

W jednym z ostatnich wydań “Dzień Dobry TVN” do studia zostały zaproszone młode piłkarki. Rozstawiono im prowizoryczne boisko z małymi bramkami. Dziewczynki kopały sobie piłkę same, ale w pewnym momencie dołączył do nich prowadzących, Krzysztof Skórzyński i jeden z zakulisowych pracowników.

Gra rozpoczęła się na dobre i to na tyle, że nikt nie odstawiał nogi. W efekcie po jednym z kopnięć piłka poszybowała w stronę Małgorzaty Rozenek i zatrzymała się na kubku tuż przed nią. Ten upadł na wykładzinę, całkowicie ją zalewając.

Bardowscy wrócili z wakacji, w takim stanie zastali swój dom. W największym szoku był Jaś, od razu zauważył zniknięcie mebli

"Dzień Dobry TVN": Jak wybrnięto z sytuacji?

Co ciekawe, pomimo zrzuconego kubka nikt nie pomyślał o tym, by przestać grać. Prowadzący niespecjalnie się tym przejęli, a bawiąca się w komentatora meczu Rozenek stwierdziła jedynie, że rozgrywki trzeba przerwać, zanim studio zostanie doszczętnie zdemolowane.

Po wszystkim Krzysztof Skórzyński, który był częściowo odpowiedzialny za to, że piłka niemal uderzyła w Rozenek, przybił z nią piątkę. Widać, że prowadzący świetnie się dogadują i nie przejmują takimi wpadkami.

"Dzień Dobry TVN": Małgorzata Rozenek zyskuje fanów

W zasadzie od początku swoich występów w “Dzień Dobry TVN” Małgorzata Rozenek jest zdecydowanie najbardziej krytykowaną prowadzącą. W mediach społecznościowych po każdym jej występie pojawiają się przykre, często po prostu hejterskie komentarze. 

Takie pozytywne reakcje jak ta, którą prezenterka wykazała się w opisanej wyżej sytuacji sprawiają jednak, że coraz więcej osób patrzy na nią przychylnie. Pod filmikiem uwieczniającym wpadkę jest bowiem więcej pochwał niż krytyki.

- Super się ogląda. Tak trzymać i nie słuchać tych wstrętnych, hejterskich opinii pisze jedna z internautek.

- Super duet, ogląda się z przyjemnością — dodaje kolejna.

Zobacz post:

Rozenek wpadka.jpeg
instagram.com/dziendobrytvn
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania