Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnik szuka żony": Waldek przerwał milczenie po skandalu! "Jest ofiarą", nastąpiło TOTALNE odwrócenie sytuacji
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.11.2023 14:10

"Rolnik szuka żony": Waldek przerwał milczenie po skandalu! "Jest ofiarą", nastąpiło TOTALNE odwrócenie sytuacji

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” odniósł się do afery ze swoim udziałem, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”
Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” odniósł się do afery ze swoim udziałem, fot. kadr z programu „Rolnik szuka żony”

Najnowsza edycja programu „Rolnik szuka żony” zapewnia widzom prawdziwy rollercoaster. Największe emocje wzbudziła afera z udziałem Waldemara, która wybuchła kilka tygodni temu. Rolnik w końcu zdecydował się zabrać głos w sprawie.

Waldemar dopuścił się skandalu w programie „Rolnik szuka żony”

Najpierw twórczy programu zaciekawili widzów, zapowiadając, że Waldemar będzie musiał wykonać ważny telefon w programie „Rolnik szuka żony”. Wkrótce potem wyszło na jaw, że uczestnik złamał zasady formatu i nawiązał relację z kobietą spoza programu. Jak się okazało, sytuacje, w których do rolników nieoficjalnymi drogami zgłaszają się osoby chcące nawiązać z nimi relacje, ale obawiające się występowania w telewizji, są bardzo częste.

Waldemar otrzymał ultimatum od twórców programu – albo zakończy relacje z tajemniczą kobietą, albo pożegna się z kandydatkami na żonę, które zdecydował się zaprosić do swojego gospodarstwa.  

"Rolnik szuka żony": okropne co przekazano o Waldemarze po wielkiej aferze z kobietami! Zapadnie się pod ziemię?

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” musiał podjąć ważna decyzję

Waldemar obiecał, że program „Rolnik szuka żony” jest dla niego najważniejszy i zdecydował się na przeprowadzenie trudnej rozmowy i zakończenie relacji z kobietą, która skontaktowała się z nim nieoficjalną drogą. Nie da się ukryć, że nie była zbyt zadowolona tym, jak ją potraktowano i zarzuciła Waldemarowi żądzę sławy. 

Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” musiał poinformować o sytuacji także kandydatki, które zaprosił do swojego domu. Kobiety także nie były zachwycone jego historią. Należy zaznaczyć, że mężczyzna twierdził, że wymienił z nią zaledwie kilka wiadomości, nie ujawniając, że utrzymywał z kobietą kontakt od ponad miesiąca, a także wyjechał do niej na drugi koniec Polski. 

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” odniósł się do afery ze swoim udziałem

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” po raz pierwszy zdecydował zabrać głos w sprawie afery, w której brał udział. Jak donosi portal „teleshow.wp.pl” rolnik doniósł się do sprawy na facebookowej grupie zrzeszającej fanów programu „Rolnik szuka żony”. Uczestnik formatu miał odpowiedzieć na komentarz jednego z internautów, który wyróżniał się na tle pozostałych:

Wspaniały, uczciwy człowiek. Wyprostował sytuację z nachalną rezerwą i wytłumaczył top 2 i Ewce, że został uczciwie wykorzystany przez osobę zbyt miłą w konwersacjach. Waldi jest ofiarą, a nie sprawcą w tej sytuacji.

Waldemar z programu „Rolnik szuka żony” skomentował jego słowa

Jesteś jedynym człowiekiem tutaj, który normalnie bez ulegania większości hejtujących rozczytał wszystko idealnie. Wielki szacunek chłopie ci okazuję i dziękuję, bo jeden komentarz twój jest więcej wart niż setki bzdur wypisywanych przez ludzików, którzy nie mają pojęcia co zaszło, a za wielkich się mają ekspertów.

Źródło: teleshow.wp.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!