Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Józef z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość poza programem. Jego ukochana jest 14 lat młodsza i nie jest Polką
Redaktor Redaktor
Redaktor Redaktor 14.03.2021 22:06

Józef z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość poza programem. Jego ukochana jest 14 lat młodsza i nie jest Polką

rolnik szuka żony
fot. kadry z programu „Rolnik szuka żony”

Józef, uczestnik programu „Rolnik szuka żony”, opowiedział, gdzie znalazł miłość. Okazało się, że kobieta jego marzeń jest od niego młodsza o 14 lat i pochodzi z Ukrainy. Dla niej mężczyzna rzucił wszystko i przeprowadził się do jej rodzinnego kraju.

Wcześniej Józef był uważany w programie za postać kontrowersyjną. Nie znalazł wówczas odpowiedniej dla siebie partnerki.

Józef z „Rolnik szuka żony” znalazł miłość. To 43-latka z Ukrainy

Józef dał się poznać w „Rolnik szuka żony” jako mężczyzna niezwykle zapatrzony w swoje ideały i kwestie związane z tym, jak powinien wyglądać jego związek. Otwarcie twierdził, że niezwykle ważna jest dla niego fizyczność.

Niestety, swoim zachowaniem i poglądami zraził do siebie kandydatki na małżonki, które poznał w programie. Szczęście nie czekało na niego jednak długo. Znalazł je w niespodziewanym miejscu.

67-letni mężczyzna poznał swoją miłość przez portal randkowy. 43-letnia mieszka Ukrainy od razu przypadła mu do gustu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Polki się na mnie nie poznały, to musiałem szukać kobiety mojego życia za granicą – śmiał się w rozmowie z Pomponik.pl.

Nela i Józef mieszkają już razem. To ogromna zmiana

W rozmowie z portalem Pomponik.pl, Józef wyznał, że w jego życiu nastąpiła też ogromna zmiana w porównaniu z tym, co miało miejsce jeszcze niedawno – przeprowadził się.

Poznaliśmy się przez portal randkowy i razem mieszkamy. Przeniosłem się do niej w okolice Łucka i jest pięknie. To poważny związek i kto wie, czy nie skończy się ślubem – mówił mężczyzna.

Ukrainka, którą pokochał, ma na imię Nela i jest od niego młodsza o 14 lat. Widocznie jednak spodobał jej się styl bycia i śmiałość poznanego mężczyzny. Tym bardziej że Józef traktuje ten związek bardzo poważnie.

Józef jest emerytowanym policjantem i wdowcem – jego żona chorowała na nowotwór i zmarła. To nie jest również pierwszy raz, gdy próbował on kontaktów z kobietami zza wschodniej granicy – przez pewien czas był również z pewną Białorusinką, jednak nie udało mu się podtrzymać tego związku. Oby teraz było inaczej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [plotek.pl]

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik