Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 26.03.2023 18:39

"Rolnicy. Podlasie": nowe wieści o Emilce, Andrzeju i Gienku, pojawiły się problemy

Rolnicy. Podlasie
fot. kadr z programu "Rolnicy.Podlasie"

Wiele zadzieje się w nowym odcinku programu “Rolnicy. Podlasie”. Ulubieńcy fanów będą musieli zmierzyć się z kilkoma kłopotami. Do Andrzeja i Gienka z Plutycz zawitają Walek oraz Jastrząb.

Cała czwórka wspólnie będzie ładować stare i nieużywane maszyny na przyczepkę. Napotkają przy tym trochę przeszkód. Rolnicy udadzą się także do skupu złomu. 

 

"Rolnicy. Podlasie": co się dzieje u Emilii Korolczuk?

Dziać się będzie także w Laszkach u Emilii Korolczuk. Mieszkańcy gospodarstwa będą doić słynną niebieską krowę. Pani domu zakolczykuje także cielaka, który jednak jest czarny po byku.

Wszyscy będą także sprzątać bałagan na pastwisku, który pozostawił po sobie ogier Zefir niszcząc zagrodę. Karol i Emilia będą odkręcać deski, a drewno wykorzystają do opału. 

Mariusz z "Chłopaków do wzięcia" nagle zniknął. Dziś jest nie do poznania, ostatnie zdjęcie zdradza wszystko

"Rolnicy. Podlasie": kłopoty uczestników programu

Kamery pokażą też, co dzieje się w Ciemnoszyjach. Tam rurki, które rolnicy zamówili w celu zamontowania nowych stanowisk dla krów okazały się posiadać nieodpowiednie wymiary. Justyna zauważy również, że trzeba pogrzebać w przepisach, żeby sprawdzić wymiary jakie powinny one mieć.

W gospodarstwie pojawi się także weterynarz,a by usunąć łożyska jednej z krów, która niedawno się ocieliła. Zwierzę otrzyma antybiotyk, a mleko od niej będzie musiało zostać oddzielone od pozostałych.

"Rolnicy. Podlasie" - bohaterzy wykorzystują swoją rozpoznawalność

Serial dokumentalny o losach podlaskich rolników skradł serca fanów. Andrzej i Gienek z Plutycz oraz Emilia Korolczuk założyli kanały na Youtubie, gdzie kręcą vlogi z ich codziennego życia i ukazują to czego nie widać w telewizyjnej kamerze.

Źródło: kobieta.interia.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"