Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ”Rolnicy. Podlasie”: Mało kto wie, czym naprawdę zajmuje się Andrzej z Plutycz. Zaskakujący fakt
Karol Osiński
Karol Osiński 26.11.2021 08:58

”Rolnicy. Podlasie”: Mało kto wie, czym naprawdę zajmuje się Andrzej z Plutycz. Zaskakujący fakt

Andrzej z Plutycz
fot. Rolnicy. Podlasie / YouTube

Gwiazdor programu „Rolnicy. Podlasie” Andrzej z Plutycz to nie tylko zapalony rolnik. Mężczyzna, który coraz częściej skupia na sobie wzrok fanów, a przede wszystkim fanek ma również inne zajęcie, któremu poświęca mnóstwo czasu. Co najważniejsze, idzie mu to znakomicie i nie ma zamiaru się zatrzymywać.

Sława Andrzeja Onopiuka wzrasta z dnia na dzień i nic nie wskazuje na to, by taki stan rzeczy miał ulec zmianie. Udział w projekcji Fokus TV pozwolił mu na rozwój kariery, jednak działa również na własną rękę.

„Rolnicy. Podlasie”: Czym zajmuje się Andrzej z Plutycz?

Najbardziej zagorzali fani wiedzą, że Andrzej jest doskonałym rolnikiem, który ma zamiar zrobić wszystko, by jego gospodarstwo zostało utrzymane w odpowiednim stanie. W każdym odcinku programu „Rolnicy. Podlasie” udowadnia, że jest niezwykle pracowitym człowiekiem.

Jego programowymi partnerami są ojciec Gienek oraz kolega Sławek zwany Jastrzębiem, a także okazjonalnie jego brat Jarek. Wszyscy bardzo rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków, dzięki czemu potrafią przyciągnąć do siebie coraz większą ilość telewidzów i zdobyć ich sympatię, ale są również ludzie krytykujący sposób ich pracy.

Jednak warto wiedzieć, że popularny Andrzej nie jest zaangażowany jedynie w utrzymanie swojego gospodarstwa i udział w „Rolnikach. Podlasie„. Andrzej to także… youtuber! Od dłuższego czasu rozwija swój kanał, który subskrybuje już niemal 50 tys. osób. Pod filmami pojawia się mnóstwo komentarzy, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.

W ostatnim z zamieszczonych nagrań widać, jak razem z ojcem oraz Sławkiem i Jarkiem kopią ziemniaki. Andrzej zaprosił swoich fanów do kupna własnoręcznie kopanych warzyw, ale część fanów nie jest do tego przychylnie nastawiona.

Ręce opadają jak się patrzy na tę ich pracę. Gospodarka mega dziadosko prowadzonapisze zniesmaczony widz (pisownia oryginalna),

Prima sort – dodał inny.

Oglądacie jego kanał?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik