Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnicy. Podlasie: Gienek opowiedział o Andrzeju z Plutycz. Ciekawe fakty wyszły na jaw
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.05.2022 23:07

Rolnicy. Podlasie: Gienek opowiedział o Andrzeju z Plutycz. Ciekawe fakty wyszły na jaw

Andrzej
fot. facebook.com/Gienek.Andrzej.Rolnicy

Gienek i Andrzej z Plutycz to popularni bohaterowie serialu Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. Onopiuk właśnie wygadał się na temat wykształcenia i życia uczuciowego swojego syna. Fani mogą być bardzo zaskoczeni.

Serial „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Premierowe odcinki można oglądać o godzinie 20:00.

„Rolnicy. Podlasie”: Andrzej z Plutycz jest wybredny w sprawach sercowych?

Gienek z Plutycz wielokrotnie wspominał, że od dawna czeka, by Andrzej znalazł sobie żonę. W materiale opublikowanym przez portal Super Express dowiadujemy się nowych szczegółów na ten temat:

No była i Kaśka była i Baśka, ale wybiera sobie. To niech sobie jak chce – wyznał Gienek w rozmowie z rolniczką Moniką z Pokaniewa.

Onopiukowie odwiedzili Tomka i Monikę ze wsi Pokaniewo, innych bohaterów serialu o rolnikach z Podlasia. Para prowadzi bardzo duże, rozwinięte gospodarstwo. Podczas rozmowy temat zszedł na Andrzeja i jego życie prywatne.

Kiedy Monika zauważyła, że mężczyzna może być zbyt wybredny w sprawach uczuciowych, jego ojciec wyznał „Ja jemu wybierać nie będę. Potem żeby na mnie narzekał?”. Okazało się też, że syn Gienka Onopiuka mógł studiować, ale nie miał na to ochoty:

Skończył technikum mechaniczne. Przyjeżdżali na chama go na studia zabrać. Nie chciał i już – stwierdził bohater „Rolnicy. Podlasie”.

Warto dodać, że Gienek ma jeszcze jednego syna, Jarka, oraz córkę, która już zdążyła ułożyć sobie życie – ma męża oraz dzieci, i mieszka niedaleko gospodarstwa ojca.

Co sądzicie o wyborach życiowych, jakie podjął Andrzej z Plutycz?

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik