Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Rolnicy. Podlasie”: czy Andrzej w końcu znajdzie żonę?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 11.12.2022 23:14

„Rolnicy. Podlasie”: czy Andrzej w końcu znajdzie żonę?

Rolnicy. Podlasie
fot. youtube.com/Gienek i Andrzej Plutycze

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” gości na ekranie od lat i nadal nie udało mu się znaleźć miłości. Fani zastanawiają się, czy kiedyś pozna odpowiednią kandydatkę. Historie miłosne uczestnika mogą zaskoczyć. 

Andrzej z Plutycz wraz ze swoim ojcem byli bohaterami pierwszej serii show i aż do dziś regularnie pojawiają się na ekranie. Ich gospodarstwo stało się nawet atrakcją turystyczną, a niektórzy widzowie czują się, jakby śledzili losy członków własnej rodziny. Szczególnie życie uczuciowe młodszego z bohaterów wzbudza wiele emocji.

„Rolnicy. Podlasie”: Andrzej z Plutycz ma szansę na miłość? Jedna kobieta zdobyła już jego serce

Jeszcze w 2021 roku w rozmowie z dziennikarką portalu podlasie24.pl Andrzej Onopiuk ujawnił, że w jego życiu była pewna dziewczyna, z którą mógłby ułożyć sobie przyszłość. Bohater nie był co prawda zbyt wylewny, jednak z jego słów można było wyczytać, że nadal nie traci nadziei na związek.

 Dziewczyna była. I mam nadzieję, że wróci – wyznał wówczas.

Bohater programu „Rolnicy. Podlasie” musiał nawet zdementować plotki, kiedy ktoś wrzucił do sieci zdjęcia jego rzekomej partnerki. Od szczerego wywiadu minęło już jednak sporo czasu i nic nie wskazuje, by syn Gienka, który niedawno przekroczył „magiczną” czterdziestkę zamierzał się ustatkować.

W jednym z odcinków mężczyzna przyznał, że wielka popularność przyciągnęła grono wielbicielek, które wysyłają mu wiadomości poprzez media społecznościowe. Wyznanie mogło zaskoczyć widzów, którzy do tej pory sceptycznie spoglądali na matrymonialne wymogi Onopiuka.

– Dziewczyn piszących do mnie na Facebooku jest dużo. I tutaj u mnie na miejscu też ktoś był. Ja chcę jednak mieć normalną dziewczynę – stwierdził przed kamerą.

Po artykule portalu kobieta.wp.pl o tym, że Andrzej Onopiuk skończył już 40 lat, na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów nt. rolnika i jego życia uczuciowego. Opinie są podzielone, jednak wielu internautów wciąż jest przekonanych, że zasiedziały w swojej samotności 40-latek jeszcze długo nie znajdzie dla siebie partnerki. Argumenty zaczynają się od jego aparycji i warunków życia, a kończą na trudnym charakterze.

– Nie spotka miłości, zawsze znajdzie coś, co mu nie pasuje w kobiecie. Przecież on jest ideałem – ironizowała jedna z komentujących.

– Wymagania ma, jakby co najmniej modelem był.

Część osób jednak życzliwie odnosi się do bohatera „Rolnicy. Podlasie” i życzy mu powodzenia w poszukiwaniu miłości.

– Kiedyś spotka swoją miłość, nikt nie jest doskonały.

– Niech mu się wiedzie jak najlepiej, może znajdzie swoją drogą połówkę i złapie na łazienkę. A nie na auto.

Rolnicy. Podlasie
Rolnicy. Podlasie
Rolnicy. Podlasie
Rolnicy. Podlasie
Rolnicy. Podlasie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli

Źródło: kobieta.wp.pl, Super Express

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik