Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel zareagowała na komentarze ws. jej ubioru. Jest mocna odpowiedź
Martyna Pałka
Martyna Pałka 31.05.2023 21:57

Roksana Węgiel zareagowała na komentarze ws. jej ubioru. Jest mocna odpowiedź

Roksana Węgiel
fot. KAPIF; Instagram/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki z powodu swojego stroju. Tym razem młoda piosenkarka postanowiła odpowiedzieć na wszystkie ataki i komentarze z powodu jej najnowszej kampanii.

Reprezentantka Polski na konkursie Piosenki Eurowizji Junior wciąż zmaga się z negatywnymi wpisami dotyczącymi swoich odważnych stylizacji i mocnego makijażu. W końcu sama wyraziła swoje zdanie na ten temat.

Roksana Węgiel w ogniu krytyki za swoje odważne stylizacje

18-letnia wokalistka od jakiegoś czasu jest nieustannie atakowana z powodu swojego “zbyt dorosłego” wyglądu i odważnego odsłaniania własnego ciała na fotografiach. Ostatni raz głośno było o jej stylizacji na maturę.

Kilka tygodni temu Roksana Węgiel została nawet otwarcie skrytykowana przez ekspertkę z programu “Projekt Lady" Irenę Kamińską, która zarzuciła jej nieodpowiedni strój założony na egzamin dojrzałości. Teraz znów nie milkną głosy na temat kreacji gwiazdy.

Najpierw Kacper Tekieli, a teraz on. Nie żyje kolejny alpinista, Luis Stitzinger

Roksana Węgiel skrytykowana za kampanię strojów kąpielowych

Jakiś czas temu Roksana Węgiel tylko dolała oliwy do ognia w sprawie oskarżeń internautów o jej odważne stylizacje i prowokujące zdjęcia. Młoda piosenkarka stała się twarzą marki Tezenis, która zaproponowała jej sesję zdjęciową w ich najnowszych strojach kąpielowych.

18-latka od tej pory zamieściła kilka fotografii, w których pozuje w różnokolorowych strojach, odsłaniających sporo jej ciała. Wielu internautów nie potrafi pogodzić się z taką wersją nastolatki. Teraz jednak ona sama postanowiła odpowiedzieć na ich komentarze.

Roksana Węgiel odpowiada na krytykę internautów

Teraz głos zabrała sama wokalistka, która najwidoczniej miała już dosyć nieustannej krytyki swojego wyglądu przez internautów. Już jakiś czas temu nastolatka odpowiedziała Irenie Kamińskiej, zamieszczając inne zdjęcie w maturalnej stylizacji, gdzie zasugerowała, że tym razem starała się ubrać stosowniej.

Teraz jednak piosenkarka otwarcie skomentowała całe zamieszanie wokół jej zmiany wizerunku. Roksana Węgiel wyznała, że nie jest już małą dziewczynką, do czego przywykli jej fani, którzy kojarzą ją z programu “The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior. Nic więc dziwnego, że chce ubierać się jak młoda kobieta, a nie dziecko.

-Zaczynałam w wieku 12 lat, teraz mam 18. Na przestrzeni tych wszystkich lat zmieniłam się i to jest naturalne. Wiadomo, że są różne komentarze  - przychylne i te mniej przychylne. Żyję w zgodzie ze sobą, więc jak komuś się oto nie podoba, to trudno - wyznała wokalistka w jednym z ostatnich wywiadów.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel 2.jpg
fot. KAPIF
Roksana Węgiel 1.jpg
fot. KAPIF

Źródło: jastrzabpost.pl

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"