Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rok temu sfinalizowała adopcję. Teraz Iza Krzan pokazała swoje maleństwo. "Najlepsza decyzja w życiu"
Michał Fitz
Michał Fitz 21.11.2023 23:07

Rok temu sfinalizowała adopcję. Teraz Iza Krzan pokazała swoje maleństwo. "Najlepsza decyzja w życiu"

Iza Krzan
fot. KAPiF; instagram.com/izabellakrzan/?hl=pl

Iza Krzan od początku swojej kariery telewizyjnej dała się poznać jako pozytywnie zwariowana, ale też przy okazji bardzo empatyczna kobieta. Tę drugą cechę potwierdzała już nie raz, a najlepszym dowodem na to jest jej ostatni wpis. Cieszyła się z rocznicy adopcji.

Izabella Krzan świętuje ważną rocznicę

Ci, którzy śledzą media społecznościowe Izy Krzan, z pewnością napatrzyli się już na jej 2 urocze pieski, którymi prezenterka chwali się w zasadzie każdego dnia. Te są jej oczkami w głowie. Drugi z czworonogów o imieniu Buba jest z nią równo od roku, czym właśnie pochwaliła się prowadząca “Pytania na śniadanie”.

Dokładnie rok temu podpisałam papiery adopcyjne i ta, dziś 6letnia psinka, trafiła do naszego domu. To była jedna z lepszych decyzji w moim życiu

To koniec! Izabella Krzan straciła pracę w programie. TVP podjęło zaskakującą decyzję. Jest "pocieszenie" Koszmar w Puszczykowie, w tym domu było jeszcze jedno dziecko. Media ujawniają najnowsze informacje

Iza Krzan zachęca do pomagania zwierzakom

Krzan rozpisała się w instagramowym wpisie o swoim podejściu do psów. Wyjaśniła przy okazji, dlaczego im pomaga. Po pierwsze, ma ogromną satysfakcję z tego, że może dać ciepły i kochający dom zwierzętom, które w przeszłości ktoś skrzywdził. Po drugie, sama czerpie z tego ogromne korzyści.

To również zyskanie wspaniałego, niezwykle wiernego i wdzięcznego kompana na kolejne lata.

ZOBACZ TEŻ: Szymon Hołownia porównał Morawieckiego do jednego zwierzęcia. Internauci: "W punkt"
 

Iza Krzan o adopcji

W swoim wpisie Iza Krzan zachęciła także do wspierania innych, podobnie skrzywdzonych zwierząt. Przyznała, że sama wspiera wiele organizacji, które się tym zajmują i chętnie podpowie swoim fanom, gdzie się zgłosić, jeśli ci zdecydują, że chcą adoptować psiaka. Jednocześnie nadmieniła, że musi być to przemyślana decyzja, bo chodzi w końcu o opiekę nad żywą istotą.

Adopcja to ogromna odpowiedzialność, nie chwilowa zachcianka!

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?